День Святого Валентина для школярів

Ігри та конкурси на День закоханих у школі

Веселі конкурси до Дня Святого Валентина в школі — невід'ємна частина сценарію Дня закоханих і прекрасна можливість зустріти свою Валентину. Пропоную чудово провести час, взявши участь у цікавих іграх до Дня Святого Валентина для школярів. Хто зна, може, стріла амура обере саме вашу пару?

172 т. 0

День закоханих у школі — це завжди жарти, дзвінкий сміх, пісні, які примушують серце битися частіше, і змагання за звання кращої пари.Перевіримо, кому з вас під силу носити титул Валентини та Валентина?А я з радістю в цьому допоможу, запропонувавши цікаві ідеї на День Святого Валентина.

Попелюшка

У знаменитій казці Шарля Перро принц знайшов свою кохану завдяки кришталевій туфельці. Тож у цьому конкурсі хлопці приміряють образ принців, а дівчатка на кілька хвилин перетворяться на Попелюшок.

Хлопці стають до дівчат спинами та зав’язують очі шарфами. В цей час дівчата знімають по одній туфельці та кладуть їх до купок іншого взуття, які лежать поряд зі стільчиками принцес. Ведучий перемішує кожну купу, щоб хлопцям важче було знайти потрібну туфельку. Учасників підводять до своїх Попелюшок. Їхнє завдання: із зав’язаними очима якомога швидше відшукати і одягнути на ніжку коханої її власну туфельку. Зазвичай, цей конкурс викликає багато сміху, адже серед взуття неодмінно знайдуться ласти, кросівки 45 розміру, і навіть ковзани.

Ігри та конкурси на День закоханих. Конкурс 1

Я вас люблю!

Пари, які беруть участь у конкурсі, по черзі зізнаються одне одному в коханні, однак говорити при цьому не дозволяється. Сокровенні слова необхідно показати мімікою, жестами, рухами. Пара, яка зробить це найцікавіше та найсмішніше — перемагає.

Політ кохання

Цей конкурс виявить найталановитіших майстрів слова, бо передбачає складання фрази-зізнання в коханні. Усім учасникам дають звичайнісіньке слово, яке потрібно використати, висловлюючи симпатію своїй «половинці». Це може бути «холодильник» (Кожного разу, коли відкриваю холодильник, я думаю про тебе), «калюжа» (А ті зорі у калюжі, немов твої ясні очі — мрійливі, чарівні), «футбол» (Я навіть пропущу футбол по телевізору, якщо ти погодишся на побачення зі мною) тощо. Найбільш оригінальній парі дістається перемога в конкурсі.

Ігри та конкурси на День закоханих. Конкурс 2

Модельєри

Завдання конкурсу — вигадати ексклюзивне вбрання для своєї дівчини і за допомогою туалетного паперу змайструвати для неї костюм, а також дати цікаву назву образу. Переможець визначається за аплодисментами.

Втримати любов

Танцювальний конкурс. Кожна пара затискає між лобами повітряну кульку і починає танцювати під музику. Хто протримається найдовше — той і переміг. Чудово, якщо повільний танець кілька разів змінює весела ритмічна мелодія.

Ігри та конкурси на День закоханих. Конкурс 3

Злагоджена робота

Ігри та конкурси в День Святого Валентина, перш за все, повинні допомогти перевірити, наскільки добре та злагоджено пара може вирішувати різні завдання.У якості такої перевірки відмінно підійде цей конкурс.Перед його початком необхідно розкидати по підлозі обгортки від цукерок.Хлопчикам зав'язують очі, дають віники і совки. Їх завдання — із закритими очима зібрати якомога більше папірців, дівчатка при цьому стоять осторонь, спрямовують і підказують.

У тісноті

Конкурс для пар.Кожній парі видають газетку.На ній, не виходячи за межі, потрібно виконати повільний танець.На наступному етапі газету згортають навпіл, потім — ще вдвічі. Складати потрібно, поки не залишиться одна пара, яка танцює на найменшому клаптику газети.Вона і перемагає.

Найсмачніше свято

Перед кожною парою ставлять тарілочку з морозивом.Дівчина тримає в роті ложку (за ручку), набирає в неї морозиво і годує таким оригінальним способом кавалера.Хто перший з'їсть увесь десерт, той і перемагає.

На уважність

Конкурс призначений для уважних кавалерів.Вони сідають в ряд.Виходить дівчина, кожен з учасників уважно вивчає її зовнішній вигляд.Потім вона йде і повертається, змінивши що-небудь у своєму вбранні, зачісці і т.д.Змін може бути декілька.Хто з учасників виявиться найбільш спостережливим, той і переможе.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

172 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

День Святого Валентина для школярів

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.