Цікаві, прикольні конкурси до Дня народження

Цікаві конкурси до Дня народження

Як відсвяткувати День народження, аби він був цікавим і на довго запам’ятався Твоїм гостям? Звичайно ж, влаштувати дитячі конкурси та забави. Веселі розваги й невеличкі призи у якості винагороди неодмінно сподобаються Твоїм гостям та залишать у їхніх серцях приємні спогади.

136 т. 1

Готуючись до найважливішого свята року, подбай, аби ніхто з Твоїх друзів не залишився без подаруночка. Мерехтливі зірочки, брелоки у вигляді м’яких іграшок, ліхтарики, калейдоскопи та солодощі — чудові заохочення за дитячі конкурси на День народження.

Готовий веселити своїх гостей? Тоді вперед!

прикольні конкурси до Дня народження

Знайди своє стадо!

Гамірна і дуже проста гра «Знайди стадо» сподобається дітлахам будь-якого віку. Вона не вимагає попередньої підготовки, а от ведучий знадобиться. Гадаю, мама, тато чи старший брат з радістю погодяться допомогти. Правила гри надзвичайно прості:

Діти по черзі підходять до дорослого, який шепоче кожному на вухо назву тварини: хтось перетворюється на «козу», хтось — на «вовка», комусь дістається роль «коня», «кози», «корови» і т. д. Коли всі ролі роздані, малюки лише за допомогою звуків та жестів мають знайти своє стадо. Вовки можуть вити, корови — мукати, кози — мекати. Щоб зробити гру іще цікавішою, можна прошепотіти назви морських жителів — восьминогів, китів, медуз.

Конкурси на День народження

Що змінилось?

Вибери одного зі своїх друзів та запропонуй гостям гарненько роздивитися його. Виведи друга з кімнати, зміни йому щось у зачісці, одязі та знову покажи гостям. Вони мають розповісти, що змінилося. Найуважніший з учасників, який назве найбільше змін, отримає винагороду.

Конкурси на День народження

Містер (Міс) Швидкість

Роздай друзям по мішечку або пакетику. На підлогу розсип цукерки чи дрібні іграшки. За командою «Почали!» усі кидаються збирати «скарби». Переможе той, у чиєму мішечку виявиться найбільше предметів.

Конкурси на День народження

Незвичайний двобій

Для цього конкурсу знадобляться боксерські рукавиці. Вибери двох хлопчиків-добровольців та виведи їх на «арену» (середину кімнати). Інші друзі мають утворити навколо щось на кшталт рингу. Після кількох хвилин розповідей, якими сильними та мужніми є Твої друзі, запропонуй їм… ні, не зійтися у двобої, а на швидкість розгорнути цукерку. Дуже непросто зробити це в боксерських рукавицях.

Конкурси на День народження

Ловись, рибко!

У конкурсі беруть участь двоє і більше осіб. Прив’яжи кожному учаснику на пояс ззаду достатньо довгий відрізок мотузки, на кінець якого прив’яжи олівець. За їхніми спинами постав пластикові пляшки з водою. Хто перший потрапить олівцем у вузеньке горлечко пляшки, той і переміг. Така розвага зазвичай викликає море сміху та веселощів у маленьких глядачів.

Конкурси на День народження

Читай ще: Ігри та конкурси на День народження.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

136 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Цікаві, прикольні конкурси до Дня народження

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

AppleSun-avatar

Святослава Крысюкова

♥☺☻Супер! Клас! ♥☺☻
13-03-2017