Золота ялинка

Золота ялинка

Друже, а Ти вже вирішив, яка ялинка прикрашатиме Твій дім цього року: справжня, придбана штучна, чи, може, виготовлена власноруч?

11 т. 0

А от японці зробили різдвяну красуню з чистого золота, уявляєш? Коштує таке новорічне дерево 5 мільйонів доларів.

Ювеліри компанії Гіндза Танака постарались на славу: дорогоцінну ялинку прикрашають герої Діснея ручної роботи, що безтурботно летять на повітряних кулях. Є тут і дитячий улюбленець Міккі Маус, і його подруга Мінні, Вінні-Пух, і славнозвісний Дональд Дак.

Висота ялинки — 2 метри 40 сантиметрів. На виготовлення розкішної красуні компанія витратила 43 кілограми золота.

Новорічне дерево створили спеціально до Дня народження Міккі Мауса. Вперше мультиплікаційний герой вийшов на екрани 18 листопада 1928 року.

Золоту ялинку тимчасово оселили в одному з магазинів кварталу Гіндзадо в Токіо. Вона чекатиме на свого нового господарядо 25 грудня.

Та це далеко не перший шедевр ювелірної компанії.

Минулого 2012-го року Гіндза Танака випустила новорічне дерево вартістю 4,2 мільйони американських доларів. Ялинка у формі багатоярусної каруселі вміщувала 50 персонажів діснеєвських мультфільмів: Піноккіо, Русалоньку, Попелюшку, Міккі Мауса (куди ж без нього) та багато інших.

А в 2011 ювелірна компанія виготовила золоту ялинку за 2 мільйони доларів. Різдвяне дерево прикрашали 60 сердець, 50 орхідей та зірка вартістю 65 тисяч доларів. Над розробкою шедевра працював знаний японський флорист Шого Каріязакі та ще 15 майстрів-ювелірів. Над створенням золотої красуні спеціалісти працювали 4,5 місяців.

І все ж японські золоті ялинки не змогли перевершити арабський рекорд. 2010 року в готелі Emirates Palace, що в Абу-Дабі, встановили найдорожчу ялинку в світі, загальною вартістю 11 мільйонів доларів.

Саме новорічне дерево коштувало лиш кілька тисяч доларів, а от іграшки тягнули на мільйони. Ще б пак, адже виготовлені вони були з перлів, золота, сапфірів, діамантів та смарагдів. До того ж ялинку прикрасили ще й дорогоціннимнамистом, годинниками та браслетами.

Тож якщо у Твоїй кишені завалялись кілька зайвих мільйонів доларів, мерщій у Токіо — купувати ялинку своєї мрії!)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Золота ялинка

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.