Найдивніші істоти планети

Найдивніші істоти планети

Міжнародний інститут вишукування видів при Арізонському державному університеті опублікував список десяти найдивніших істот на нашій планеті. Комітет, який складав рейтинг, вибрав їх серед багатьох тисяч тварин, рослин і мікроорганізмів.

15 т. 1

Десятку рейтингу серед найбільш дивних істот планети очолює , знайдена минулого року в Перу. При довжині менше п'яти сантиметрів вона має великі та гострі зуби, за які отримала назву «жорстока королівська п'явка».

Рыба Halieutichthys intermedius

Друге місце в списку посіла Saltoblattella montistabularis, яка вміє стрибати, і при цьому схожа на гібрид млинця і летючої миші з руками. Відкритий вид назвали «стрибучою тістечковою летючомишорибою».

Saltoblattella montistabularis

На третьому місці тарган, знайдений в ПАР у національному парку Столова гора, що відрізняється від своїх побратимів довгими лапами, пристосованими до стрибків, і зовні нагадує коника. Комаха отримала назву Saltoblattella montistabularis, що перекладається з латинської як «маленький стрибучий тарган».

Антилопа-дукер Philantomba walteri

Список продовжує новий вид антилоп-дукерів Philantomba walteri. Назву «дукер Волтера» вид отримав в пам’ять вченого західноамериканскої фауни Волтера Верхейена.

Филиппинский варан Varanus bitatawa

П’ятим «учасником» десятки найдивніших істот є філіппінський варан-вегетаріанець Varanus bitatawa. Дорослі особини досягають двох метрів у довжину. Тварини мають яскраве забарвлення. Багато часу вони проводять у кронах дерев, тому досі не потрапляли на очі вченим, проте були давно відомі місцевим мисливцям.

Мадагаскарский паук Caerostris darwini

Шосте місце рейтингу належить , що названий так на честь Чарльза Дарвіна. Він плете дивовижні за протяжністю та міцністю (нитки перевершують матеріал, з якого роблять бронежилети) павутини. Один із представників нового виду сплівсітку довжиною 25 метрів, яка простяглася через річку, а площа павутини склала майже 3 квадратних метри.

Кузнечик

Сьоме місце посів цвіркун, єдиний запилювач рідкісного виду орхідей.

Грибы

На восьмій позиції гриби, що ростуть під водою.

Грибоподобное дерево

Дев’яте місце рейтингу належить грибоподібному дереву, що світиться в темряві.

Бактерия

Список найдивніших істот завершує бактерія, яка живиться іржею.

Нам важко уявити, наскільки різноманітні форми життя існують на Землі, скільки неймовірних відкриттів ще зроблятьвчені, а скільки вже втрачено назавжди.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найдивніші істоти планети

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Kara-avatar

Каріна Павляк

А я ы незнала тыльки одна ыстота мены була вона 5
04-12-2015