Фестиваль світла у Японії

Фестиваль світла у Японії

Розкішний квітковий парк Набано Но Сато в японському місті Кувана щозими перетворюється на чарівну світлову казку.

20 т. 0

Під час Зимового фестивалю світла, який проходить тут з середини листопада до початку березня, пишні сади та величезні теплиці парку сяють мільйонами яскравих вогнів.

Тисячі туристів зі всього світу прагнуть поглянути на цю дивовижну красу, а фестиваль не перестає вражати гостей неповторністю та оригінальністю.

Одне з найпопулярніших місць Набано Но Сато — знаменитий «тунель світла». Кращого місця для захоплених романтиків і шукати годі!

Щовечора тут спалахує море різнокольорових ламп, вперто розганяючи сутінки та заповнюючи усе навколо сліпучими, миготливими вогниками. Навіть водойми ботанічного саду — і ті вкриті світлодіодами.

Набано Но Сато відкритий з дев’ятої ранку до дев’ятої вечора. Шалена кількість відвідувачів приходить помилуватися світловим шоу.

Якщо Тобі пощастить побувати в Японії взимку, не впусти можливості відвідати вражаючі світові інсталяції «Зимові ілюмінації».

Кожного року організатори обирають для фестивалю певну тему, в стилі якої оформлюють величезну територію парку. В 2012-му вибір впав на тему природи.

Захід сонця над горою Фудзі, райдуга в небі і навіть полярне сяйво — організаторам є чим здивувати гостей найбільшого фестивалю світла у Японії.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

20 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Фестиваль світла у Японії

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.