​Такі дивовижні хмари

​Такі дивовижні хмари

Привіт! У мене для Тебе приголомшлива новина. На Землі з'явився новий вид хмар — Асператус. Лякаючі та дуже рідкісні хмари, що нагадують перевернуте вируюче море, все частіше утворюються в різних куточках світу і викликають у місцевого населення справжній жах.

16 т. 1

Вперше незвичайні хмари помітили у Великобританії. До 1953 року, стверджують вчені, таких хмар в природі не існувало. Особливо інтенсивно Асператус почали утворюватися в ХХІ столітті, ймовірно, через зміни в природі.

Таак... Ці хмари і справді немов з декорацій для фільму жахів зійшли. Але цікаво те, що похмурі й страшні на вигляд Асператус не несуть ніякої небезпеки. Даремно люди з тремтінням в серцях очікували від них грози або ураганів.

Облака Асператус

Метеорологи повідомляють, що у небачених досі хмарах особливо багато тепла і вологи. Може тому вони нагадують темні клуби диму.

Облака Асператус

Для утворення настільки дивовижних форм потрібно багато енергії, впевнені в британському Королівському метеорологічному співтоваристві. Переважно Асператус виникають в гірській місцевості, де відбувається вимушений підйом повітря.

Необычные облака

Походження хмар досі не відоме. Так що Асператус і нині мало вивчені. А поки вчені ламають голову над природою цього дивовижного явища, мальовничі хмари стають об’єктом фотохудожників з усього світу.

Странные облака Асператус

Асператус новий вид хмар

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

16 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

​Такі дивовижні хмари

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

pustun2007-avatar

Сашко Жарський

вав
02-12-2016