Всесвітній день телебачення

Всесвітній день телебачення

Історія Всесвітнього дня телебачення розпочалася з 17 грудня 1996 року. Приводом до визначення такої дати стало проведення першого Всесвітнього телевізійного форуму в Організації Об’єднаних Націй.

9 172 0

Про історію самого телебачення і телевізора ми поговоримо трішечки пізніше, сьогодні ж пропоную Тобі кілька цікавих фактів про ТБ, телезірок, кумедні випадки та багато іншого.

Мабуть, Твої мама і тато пам’ятають зустріч Нового 1992 року, коли бій курантів і настання свята було затримане на хвилину. А все тому, що наприкінці 1991 року була така плутанина з новорічним привітанням Президента Росії, що врешті-решт вирішили, аби виголосив вітальну промову Михайло Задорнов, який був ведучим «Голубого огонька». Він так захопився, вітаючи всіх зі святом в прямому ефірі, що говорив на одну хвилину довше. Бій курантів і прихід Нового Року довелося затримати на 60 секунд.=)

Цікаве порівняння зробили американці. Середній американський поліцейський використовує табельну зброю лише раз в 27 років. А в різноманітних телесеріалах такий же середній поліцейський стріляє не менше 10 разів.

Кожна жінка хоче бути красивою і привабливою. Жінки-диктори на телебаченні на виняток. На початку становлення цього засобу масової інформації вони використовували косметику дещо неочікуваного кольору — зеленого. А все тому, що телебачення було чорно-білим. Часто в камерах використовувалися червоні фільтри. Які червону помаду на губах диктора робили дуже блідою. Зелені ж рум’яна та така ж помада виглядали цілком нормально.)

І ще один кумедний факт. В 1962 році у Швеції був лише один телеканал, який здійснював трансляції в чорно-білому режимі. Мабуть, технічний експерт телеканалу був дуже веселою людиною. 1 квітня він повідомив глядачам спосіб, якийдопоможе їм переключити канал в кольоровий режим, — одягти нейлонову панчоху. І в прямому ефірі показав, як це треба зробити.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 172 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Всесвітній день телебачення

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.