Молодість: свято щодня

Молодість: свято щодня

Коли Ти молодий, сильний духом, повен сміливих ідей та здатен на неймовірні вчинки, щастя — у Твоїх руках. Ось воно, тут — зумій лиш спіймати! Сьогодні я розповім Тобі, як святкують День молоді в Україні, а Ти, дізнавшись історію і традиції свята, напишеш у коментарях, що Тобі, юній надії та гордості нашої держави, потрібно для цілковитого щастя. Домовились?

17 т. 0

Всі молоді люди просто обожнюють веселитися і, як ніхто, знають, як воно — по-справжньому радіти життю. Сучасній молоді надзвичайно пощастило, адже, окрім тисячі інших причин, юні таланти мають щонайменше три приводи для святкувань: останньої неділі червня — в український День молоді, 12 серпня — Міжнародного дня молоді та 10 листопада — під час Всесвітнього дня молоді.

День Молоді в Україні - дата святкування

Святкування Дня молоді в Україні затверджене Указом Президента нашої держави Леоніда Кравчука від 22 червня 1994 року. Та насправді історія українського Дня молоді почалася ще задовго до здобуття нашою країною незалежності, у часи Радянського Союзу. 7 лютого 1958 року Президіум Верховної Ради СРСР затвердив «День радянської молоді», який відзначали останньої неділі червня. За традицією, і до тепер саме наприкінці першого місяця літа святкують День молоді Україна та Білорусь.

День Молоді - історія свята

Оскільки День молоді не має чіткої дати, щороку число молодіжних гулянь змінюється. Проте незмінними лишаються веселощі, гарний настрій та дух свободи, притаманний гарячим серцям, осяяним теплим літнім сонцем, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань.

Традиційно у День молоді влаштовують музичні фестивалі, масштабні спортивні змагання, студентські КВК та благодійні акції. Держава теж не лишається осторонь молодіжних справ. Нині проводиться політика з підтримки молодих сімей, активно створюються молодіжні центри та клуби, розширюються можливості для здобуття освіти, проводиться робота зі зниження безробіття серед молоді.

День Молоді в Україні. Якого числа День Молоді святкують

День молоді — це свято перших відкриттів, дерзання, безперервних пошуків, самопізнання та реалізації найсміливіших задумів. Не забудь цього дня привітати друзів з їхнім святом — побажай найріднішим людям здійснення бажань. Не варто боятися привітати і старших людей, адже не даремне кажуть: молодий той, хто молодий душею.

День Молоді, фото 1

Друже! Пам’ятай, Ти — майбутнє нашої держави, саме від Твого життєвого вибору та особистої свідомості залежить щасливе завтра Твоїх однолітків і нащадків, а Твої наполегливість, широкий кругозір та постійне самовдосконалення зовсім скоро визначать шляхи розвитку України.

Зі святом, юний читачу! Мирного неба, цікавого дозвілля, прихильності фортуни і лише правильних рішень у житті!

День Молоді, фото 2

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Молодість: свято щодня

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.