«The Sims»: одна з найуспішніших ігор усіх часів

«The Sims»: одна з найуспішніших ігор усіх часів

Створювати людей, наділяти їх особливими зовнішніми рисами й характером, керувати їхніми діями так, як підказує фантазія — словом, відчути себе трішечки Богом, проте одразу ж переконатися, як це складно. Так, це все — про гру «The Sims».

9 767 1


Більше, ніж ляльковий дім

Одна з найуспішніших відеоігор усіх часів — так сьогодні називають «The Sims». Проте її творці зовсім не розраховували на карколомну популярність: спочатку вони хотіли назвати іграшку «Doll House» («Ляльковий дім») й думали, що навряд продадуть більше, ніж 160 тисяч екземплярів. Однак продажі перевершили усі їхні очікування: 40 мільйонів копій, уявляєш?!

Бо й справді, це вийшов не просто ляльковий дім, а щось набагато більш захопливе. Майстерна симуляція справжнього життя, де Ти сам керуєш маленьким світом — персонажами, що мають сім'ю і дім, ходять на роботу чи в школу, радіють і плачуть, хворіють і помирають. Ти можеш влаштовувати у їхніх життях неймовірні зміни, проте віртуальний світ — це не просто гра Твоєї уяви, і персонажі точно нагадають Тобі своїм виглядом чи діями, коли Ти забудеш їх погодувати.

«The Sims»: одна з найуспішніших ігор усіх часів

Гра за правилами реального життя

Коли бавишся ляльками, кожна їхня дія залежить тільки від Тебе. У грі «The Sims» віртуальні персонажі живуть за правилами реального життя. Тож будь-який Твій промах може вартувати їм здоров'я чи підштовхнути до депресії. І тим цікавіше грати!

До речі, якраз тому гра і називається «The Sims» – це скорочення від англійського слова «simulation» (симуляція). А сіми, відповідно — це детальна імітація справжнісіньких людей, у яких виникають такі самі проблеми, що й у Тебе, Твоїх рідних і знайомих.

Не дивно, що гра «Сімс» так поширена і серед дітей, і серед дорослих — бо ж усім хочеться хоч раз прожити чиєсь життя, керувати ним, спостерігати, оцінювати результат. І так, це справді затягує!

«The Sims»: одна з найуспішніших ігор усіх часів

«Де я?!»

Інколи реальний і віртуальний світи переплітаються так тісно, що вже й не зрозуміти — де ти? Палкі шанувальники гри «The Sims» навіть офлайн любить захоплено обговорювати своїх персонажів, їхніх домашніх тваринок, особливості будівництва басейнів та інші не менш цікаві деталі. Та це — далеко не єдиний приклад, як «Сімси» впливають на життя, а життя — на гру. Ось Тобі ще кілька моїх улюблених фактів:

  • Віртуальні люди у грі розмовляють вигаданою мовою. Сімліш створений на основі експериментів з українською, тагальською (офіційна мова республіки Філіппіни), кодами, з допомогою яких відбувалися перемовини у часи Другої світової війни, а також мовою індійців навахо. А такі відомі виконавці, як «The Black Eyed Peas», «Depeche Mode», Неллі Фуртадо і Кеті Перрі, спеціально для гри записали свої хіти на сімліші!
  • У 2008 році сіми нарешті змогли облаштовувати свої помешкання меблями від компанії «ІКЕА» – точнісінько такими, як і справжні!
  • Тоді ж відомий бренд одягу «H&M»виставив на продаж моделі вбрання, що їх розробили гравці «The Sims». Так ця супергра стала ще й наймоднішою — причому тепер вже у всіх сенсах цього слова!

«The Sims»: одна з найуспішніших ігор усіх часів

Захоплює, чи не так? Можливо, Ти вже давно фанат «Сімсів»? А може, ось тільки щойно захотів спробувати пограти? У будь-якому разі бажаю успіхів!

Теги: Персонажі
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 767 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

«The Sims»: одна з найуспішніших ігор усіх часів

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Devochka09-avatar

Даша Кривенко

КАК СКАЧАТЬ!!!
03-04-2017