День народження домовичка

День народження домовичка

«Батечку домовик, прийми частування, підношу з шануванням,» — саме такі слова тричі промовляють сьогодні, даруючи смачні гостинці головному охоронцеві оселі.

11 т. 0

Домовик, або запічник, в ніч з 9 на 10 лютого відзначає свій День народження.

Як? Ти не віриш у домовиків? А даремне. Домовик — це добрий дух і турботливий господар, який завжди допомагає дружним родинам. Він перший помічник у справах і хранитель домашнього вогнища.

Якщо домовик Тебе любить, вдома не б’ється посуд, бешкетниця-праска не робить дірок на одязі, у кімнатах не чути дитячого плачу. Якщо ж усе навпаки, домовик сердиться на Тебе, або у Тебе його взагалі нема.

Якщо справи кепські, швиденько берися до справи! Аби запросити до хати домовика та задобрити його, постав у затишний куточок блюдце з чимось смачненьким, наприклад цукеркою або кашею з молоком. Запевняю, він оцінить і полюбить Тебе.

Щоправда, відкрию Тобі один секрет: він і раніше любив Тебе, але Ти його не помічав. Тож якщо Ти для домовичка добре діло зробив, то напевне і для рідних тепло та ласка знайдеться. Як то кажуть: буде лад з домовиком, буде і з домашніми.

Пригощаючи домовичка його улюбленими ласощами, не забудь привітати його з Днем народження: сказати йому приємні слова, підкреслити, як сильно Ти його любиш. Можеш навіть попросити про щось у нього, або наказати:

«Домовик-домовик! Їж кашу та бережи хатину нашу!»

Теги: Персонажі
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

День народження домовичка

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.