Шоколадна квітка

Шоколадна квітка

Незвичайна квітка родом із Мексики підкорила мільйони людських сердець. А все тому, що її оксамитово-коричневі пелюстки пахнуть… шоколадом.

23 т. 0

Шоколадна Космея дуже вразлива і погано переносить різкі зміни температур. Розмножується лише поділом кореневої бульби. Ось чому квітка така рідкісна і росте лише в теплій Мексиці.

Шоколадна Космея – фото 1

Назва походить від грецького слова «kosmeo», що означає «прикраса».

Ще століття тому Шоколадна Космея, відома людству з античних часів, могла зникнути з лиця Землі назавжди. Приємний аромат її тендітних квіточок приваблював туристів, які з задоволенням зривали цілі букети. На початку ХХ ст. на батьківщині квітки залишився всього один кущик Космеї.

Шоколадна Космея – фото 2

На щастя, вчені вчасно зрозуміли, що унікальну рослину треба рятувати, тож в 1902 році з єдиної квітки Космеї отримали зерна, завдяки яким ми з Тобою і нині милуємося розкішною красою Шоколадної квітки.

Шоколадна Космея – фото 3

Шоколадна Космея виростає до 1,5 м у висоту. Довжина листя рослини — від 7 до 15 см. А от суцвіття квітки не вирізняється нічим особливим, за розміром воно таке ж, як і в багатьох інших рослин.

Шоколадна Космея – фото 4

Друже, якщо Тобі пощастить побувати в екзотичній Мексиці, неодмінно насолодися шоколадним ароматом Космеї. Куштувати її не варто, у квітки нема їстівних частин.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

23 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Шоколадна квітка

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.