Лисичка фенек

Лисичка фенек

Мешкає у пустелі Сахара на півночі Африки невеличка тварина — лисичка фенек. Це звірятко настільки маленьке, що його маса навіть не перевищує маси Твоєї домашньої кицьки.

26 т. 0

Довжина тіла фенека сягає 30-40 см, хвоста — до 30 см. Вага — не більше 1,5 кг.

Фенек

Лисичка фенек веде нічний спосіб життя. Найкраща їжа для неї — комахи, плоди, коріння, дрібні ссавці та птахи. Аби сховатися від небезпечних хижаків, лисиці риють нори в піску. Довжина таких нірок може перевищувати 120 кв. м.

Фенек

Відмінна риса фенеків — довгі вуха, що прекрасно розсіюють тепло в умовах жаркого клімату пустелі. Та це ще не все! Вуха фенеків — найдовші по відношенню до голови серед всіх хижаків світу. Слух у тваринки настільки добре розвинений, що вона може почути здобич навіть під землею.

Фенек

Тварина добре пристосувалась до життя в Сахарі. Стопи фенека покриті шерстю — так лисичка не лише нечутно підкрадається до своєї жертви, а й спокійнісінько розгулює по розпеченому сонцем піску.

Фенек

Руда шерсть чудово маскує фенека серед пісків Сахари.

Фенек

Немовлята народжуються майже білими і важать всього 50 г.

Фенек

Нині точна кількість фенеків невідома, проте, на думку вчених, їм не загрожує вимирання. Сьогодні фенеки мешкають у заповідниках Тунісу, Єгипту, Алжиру, Лівії та інших.

Фенек

Ще одна характерна риса цього виду: фенеки дуже «балакучі». Вони полюбляють гавкати, скулити, бурчати і вити.

Теги: Тварини
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

26 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Лисичка фенек

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.