Найменший у світі кінь

Найменший у світі кінь
22 т. 0

Найменший у світі коник на прізвисько Ейнштейн нещодавно народився у штаті Нью-Гемпшир, на північному сході США. Його зріст — всього 35, 5 см, а вага — 2, 7 кг.

Найменший коник

Ейнштейн, розміром з невеликого пса, мешкає в місті Барнстед. Його мама, Файнес, достатньо висока — 80 см, а батько, Розписне Пірячко, трошки менший — 75 см.

Найменший коник

Представники Книги рекордів Гіннеса, дізнавшись про мініатюрного Ейнштейна, одразу звернулись до його власників —Чарлі Кантрелла і Рейчел Вагнер. Проте їм доведеться трохи зачекати. Поки Ейнштейнові не виповниться 4 роки, він не може стати офіційним рекордсменом.
Однак господарі впевнені — більше він не підросте. Вони навіть книгу написали про свого улюбленця.

Найменший коник

«Наймиліше в Ейнштейні те, що він, схоже, не може тверезо оцінити свої розміри, — сміється його власник Чарлі. — До інших коней Ейнштейн підходить так, ніби він звичайний кінь — брикається, фиркає та скаче навколо них».

Найменший коник

Через мініатюрні розміри Ейнштейна тримають окремо від інших коней, адже малюк може випадково потрапити комусь під копита.

Найменший коник

«Він обожнює дітей, а наскільки вони люблять його! — продовжує Чарлі. — Діти дивляться на Ейнштейна величезними очима — мало хто з них бачив таких маленьких коней. Тож іноді мені здається, що вони його просто затиснуть в обіймах. На всіх його не вистачить, тому наша книга стане прекрасною можливістю для всіх любителів коней познайомитися з Ейнштейном ближче».

Найменший коник

Нині звання «найменший кінь у світі» носить крихітка Тамбеліна. При народженні її ріст та вага перевищували показники Ейнштейна, тому в нього є всі шанси побити її рекорд.

Тамбеліна

А званням «найбільший кінь у світі» пишається Великий Джейк, ріст якого сягає 210 см. Власник гігантського коня розповідає, що кожен, хто бачить його вихованця на вулиці, здивовано вигукує: «Оце так!» Проте, незважаючи на великий зріст, кінь дружелюбний, полюбляє гратися і байдикувати.

Найбільший коник

Маленькі коники народжуються не лише в США. Практично відразу після народження Ейнштейна, у нього з’явився конкурент — крихітка Оберон із Великобританії. Кажуть, кінь настільки маленький, що може нюхати перші весняні квіти, навіть не нахиляючи голову!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

22 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найменший у світі кінь

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.