Наймолодший приборкувач змій

Наймолодший приборкувач змій

Дворічний малюк Чарлі Паркер із Австралії — наймолодший у світі приборкувач змій, ящірок і навіть алігаторів. Йому зовсім не страшні небезпечні рептилії, і дивиться хлопчик їм прямо в очі.

12 т. 0

Батьки хлопчика мають власний зоопарк, повен диких звірів. За словами батька Чарлі, малюк дружить з тваринами практично з народження.

«Коли Чарлі з’явився на світ, я навіть не сумнівався, що він виросте справжнім рейнджером, — каже батько малюка Грег Паркер. — Чарлі ще навіть ходити не вмів, коли я познайомив його зі своїми кращими друзями — зміями».

Наймолодший приборкувач змій

Граючись із тваринами ще з пелюшок, у два роки Чарлі вже допомагав батькові у його зоопарку в австралійському штаті Вікторія. Так малюк став наймолодшим рейнджером за всю історію Австралії.

Наймолодший приборкувач змій

«Нашому здивуванню не було меж, коли Чарлі підійшов до 10-кілграмового удава Пабло та почав з ним гратися, — веде розмову далі Грег Паркер. — Мій син настільки спритно вправляється зі зміями, ящірками та алігаторами, що у мене немає сумнівів, що він виросте справжнім спеціалістом цієї справи».

Наймолодший приборкувач змій

Батько щодня дивується незвичайним здібностям свого сина — Чарлі прекрасно знаходить спільну мову з тваринами. «Це справжній дар», — говорять батьки хлопчика.

Наймолодший приборкувач змій

«Оточуючі постійно запитують нас, чи не боїмося ми залишати дитину наодинці з рептиліями, — усміхається мама Чарлі. — Та я відповідаю: йти проти генів батька — марна справа. Мій син і чоловік — просто копії!»

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Наймолодший приборкувач змій

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.