Козел-серфінгіст

Козел-серфінгіст

Як це дивно не звучить, але в США живе незвичайний козел — спортсмен-серфінгіст. Це домашній улюбленець завзятого серфінгіста Дана Макгрегора, який і прищепив козлові любов до хвилі.

13 т. 2

Козел-серфінгіст

Козлу нині більше двох років, а мешкає він на Гровер-Біч, штат Каліфорнія. На превеликий подив усіх знайомих Дана, тварина швидко навчилася стояти на дошці для серфінгу і зараз впевнено маневрує на хвилях.

Козел-серфінгіст

Макгрегор був просто щасливий, коли його улюбленець вперше самостійно стояв на дошці. Дан зняв це на камеру та виставив в інтернеті — так його білий козел став зіркою мережі.
Козел став для Макгрегора найкращим другом, хоча спочатку чоловік купував його для того, аби він поїдав бур’яни в саду.

Козел-серфінгіст

Дан так полюбив свого вихованця, що тепер усюди бере його з собою: у магазин везе на велосипеді, на пляж несе на руках. А ще «друзі» полюбляють разом гуляти вулицями міста.

Козел-серфінгіст

Після відкриття у козла таланту до серфінгу, малий бородань став місцевою знаменитістю. Проте за словами Дана, слава не запаморочила голову його козлу: «Він, напевно, й не здогадується, що це добре».

Козел-серфінгіст

Однак козел Макгрегора — не єдиний геній серфінгу . На Гаваях мешкає екстремальна миша-серфінгіст Тофу, яка легко долає 4-футову хвилю, в 10 разів більшу від її зросту.

Миша-серфінгіст

Перегляньте! Ви будете приємно вражені побаченим.:)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

Козел-серфінгіст

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Solomiya_Shevchuk-avatar

Соломія Шевчук

Ого! Гарно! Прекрасно!
26-01-2017
KittenMurkotik68-avatar

Слота Божена-Марія-(Христина)

Соломія, Це точно! Я теж так говорю!
30-07-2018