Майстри камуфляжу

Майстри камуфляжу

Гадаєш, майстерно та швидко змінити колір свого тіла можуть лише хамелеони? А от і ні!

13 т. 0

Дивовижні створіння, про які я Тобі сьогодні розповім, з легкістю перевершили своїх віртуозних побратимів.

Золотий жук-черепаха

Любов може змусити зашарітися не лише людину, а й деяких комах, уявляєш?! Під час шлюбного періоду золотий жук-черепаха зПівнічної Америки стає яскраво-червоним. Так він не лише приваблює протилежну стать, але й відганяє небезпечних хижаків, які вважають червоний ядовитим кольором.

Золотий жук-черепаха

Восьминіг сімейства Octopodidae

Цей незвичайний восьминіг здивує навіть великого знавця фауни нашої планети. Виявляється, він може змінювати не лише колір шкіри, а й форму свого тіла, «перетворюючись» на кораловий риф, морську змію або навіть рибу-лева. І це ще далеко не повний список можливих перевтілень.

Восьминіг сімейства Octopodidae

Камбала

Здатність до мімікрії (зміни кольору тіла) робить з камбали відмінного хижака. Ці риби маскуються під колір навколишнього середовища всього за декілька секунд.

Камбала

Восьминіг канея

Цей унікальний житель Індійського і Тихого океанів — справжній майстер камуфляжу. Завдяки таким блискавичним здібностям восьминіг завжди ситий і задоволений :)

Восьминіг канея

Каракатиця

Хитрі каракатиці також справляються зі зміною кольору тіла на відмінно. Цим головоногим молюскам доводиться бути і підступними хижаками, і беззахисними жертвами, тож мімікрія їм як нікому в пригоді.

Каракатиця

Павуки

Прекрасно маскуються під навколишнє середовище і деякі види павуків. Так вони уникають нападів хижаків, або ж самі завмирають в очікуванні жертви. Причому, багато видів змінюють свій колір незалежно від оточуючого середовища.

Павук

Кальмари

Активно змінюють відтінок свого тіла і багато кальмарів. Невеличкі електричні заряди, що виникають у їх тілі, впливають на пігментні клітини, які в свою чергу відповідають за зміну кольору щупалець кальмарів.

Кальмар

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Майстри камуфляжу

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.