Як з’явилася коляска

Як з’явилася коляска

Друзі! Коли ми були ще зовсім маленькими, наші мами колисали нас у зручних дитячих колясках. Так солодко і ніжно було спати в такій колясочці! А як же з’явився на світ такий необхідний у домі винахід?

22 т. 0

Перші дитячі коляски були громіздкими, з трьома-чотирма колесами та мали спеціальну ручку, щоб возити їх за собою. У них запрягали собак, кіз або поні, щоб ті катали дітей.

Справжню популярність коляски здобули у 1840 році, коли англійська королева, що мала дев’ятьох дітей, захотіла сама гуляти з ними у парку. І … почалося! Коляски для власних дітей прагнув мати чи не кожен аристократ у Європі. Їх робили на замовлення: з високими і тонкими колесами — для поганих доріг, з маленькими — для рівних. Зовні перші коляски нагадували розкішні карети.

Дитячі коляски

Справжню революцію в історії колясок зробив Вільям Річардсон із США, який запатентував свій винахід 18 червня 1889 року. Він створив таку коляску, в якій дитина могла сидіти не лише спиною до батьків, як було раніше, але й обличчям. Кожне з чотирьох коліс оберталося на 360 градусів незалежно від інших.

Перші дитячі коляски

Відтоді дитяча коляска суттєво змінилася, набувши значно менших розмірів та ставши більш зручною для транспортування. З’явилися коляски-книжки, візочки-тростини і навіть коляски-трансформери! А до послуг багатодітних матусь — спеціальніколяски для трійнят.

Дитячі коляски

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

22 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як з’явилася коляска

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.