Що таке DIY?

Що таке DIY?

Якщо Ти любиш майструвати щось своїми руками, то, певно, натрапляв у мережі на таємничу абревіатуру DIY. Звучить модно, та що ж воно таке?

31 т. 0


«Зроби це сам»

Виявляється, ця популярна англомовна абревіатура — не що інше, як відповідник нашого «зроби сам». Саме так перекладається її розшифровка: «Do It Yourself». І справді, навіщо витрачати гроші на якусь річ, коли її можна виготовити самостійно — вкласти у неї усю свою душу й фантазію та отримати в результаті щось справді особливе?

Що таке DIY

Історія значення

У 1950-х роках абревіатурою DIY позначали самостійну роботу з облаштування дому: ремонт, виготовлення меблів тощо. Традиція DIY під назвою «Зроби сам» набула поширення і в СРСР: про те, як змайструвати щось власноруч, розповідалося і в телевізійних передачах, і в журналах (як-от «Умілі руки»).

У 1980-х роках вислів «Do It Yourself» став девізом неформалів — людей, що хотіли відрізнятися від інших. Панк-рок-музиканти записували свої композиції без допомоги професійних студій, а фанати книг чи музичних стилів самостійно видавали журнали про свої захоплення.

Зараз абревіатура DIY означає самостійне виготовлення предметів широкого вжитку. Це можуть бути красиві меблі, декор для побуту, одяг, прикраси або й якийсь корисний механізм!

DIY - «Do It Yourself»

Твори!

Отже, по суті, DIY – це майстер-клас, інструкція з виготовлення речі своїми руками. На порталі «Пустунчик» їх — безліч! Заходь, надихайся і твори: DIY – це невеликі витрати, саморозвиток і величезне задоволення від процесу!

DIY – це майстер-клас, інструкція з виготовлення речі своїми руками

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

31 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Що таке DIY?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.