Малюємо пасхального кролика

Малюємо пасхального кролика

На Заході пасхальний кролик — такий же важливий атрибут Пасхи, як крашанки та церковний дзвін в Україні. Мільйони дітей з нетерпінням чекають на чарівне шоколадне звірятко, яке ховає фарбовані великодні яйця. Тому й не дивно, що пасхальний кролик — незмінний дитячий улюбленець. Тож давай ми з Тобою намалюємо веселого великоднього кролика, а заодно і дещо цікаве про нього дізнаємось.

34 т. 0

Пасхальний ранок для маленьких ласунчиків з Америки починається з пошуків кролячого гнізда та його вмісту — різнобарвних яєць з марципану та шоколаду. Але солодкий подарунок дістається лише слухняним дітям, про що їм протягом року нагадують батьки.

Малюємо пасхального кролика, крок 1

Малюємо пасхального кролика, крок 2

Малюємо пасхального кролика, крок 3

Батьківщиною пасхального кролика вважають Німеччину. Саме там у ХІІІ ст. вперше з’явилися письмові згадки про цього казкового героя, що несе яйця.

Малюємо пасхального кролика, крок 4

Малюємо пасхального кролика, крок 5

Малюємо пасхального кролика, крок 6

Малюємо пасхального кролика, крок 7

Спитаєш, чому саме кролику дісталася така цікава місія — нести яйця? Мабуть, тому, що пасхальні яйця були настільки яскравими і барвистими, що звичайна курка знести їх просто не могла. От і вигадали люди ось такого чарівного кролика.

Малюємо пасхального кролика, крок 8

Малюємо пасхального кролика, крок 9

Малюємо пасхального кролика, крок 10

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

34 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Малюємо пасхального кролика

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.