Малюємо ромашку аквареллю

Малюємо ромашку аквареллю

«Любить-не любить, любить-не любить», – гадаємо ми на ромашці. Проста і ніжна квітка не тільки розповідає про чиїсь почуття до Тебе, а й тішить око своєю красою. Намалюймо ромашку аквареллю — адже ця фарба якнайкраще виражає ніжність.

41 т. 0

Якщо Тобі цікаво, як намалювати квіти аквареллю, починай із цієї ромашки — це просто, а результат надихатиме на нові творіння!

Отже, візьмемо:

  • акварельні фарби;
  • кольоровий папір для акварелі (відтінок має бути таким, щоб на ньому була добре помітна біла фарба);
  • склянку з водою;
  • широкий плаский пензлик;
  • зубочистку чи списану ручку.


Як намалювати ромашку аквареллю?

Спершу зроби легенький ескіз олівцем. Тепер берися за розфарбовування. Змочи широкий пензлик у воді й почни розмальовувати пелюстки білою фарбою: проводь пензлик від краю до центру. Аркуш паперу при цьому повертай так, як Тобі зручно.

Малюємо ромашку

Переходь до серединки: заповни її яскраво-жовтою фарбою, але залиш трошки місця унизу незафарбованим! Низ серединки затіни темнішим кольором.

Як малювати ромашку пошагово

Прикрась квітку малесенькими кольоровими крапочками. Для цього візьми зубочистку чи списану ручку, вмочи у фарбу і став крапочки у довільному порядку біля нижньої частини серединки. Частину крапочок зроби коричневими. А потім настане черга білих. Останнім штрихом додай ромашці чарівної свіжості: кілька крапочок зроби насичено-салатовими.

Як малювати ромашку

Ось і все — можна насолоджуватися своїм творінням! А коли хочеться ще поекспериментувати з акварельками — зазирни у ці уроки малювання:

Бажаю натхнення!

Теги: Рослини
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

41 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Малюємо ромашку аквареллю

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.