Костюм Спанч Боба

Костюм Спанч Боба

Набридли дитячі новорічні костюми у вигляді зайчиків, котиків та метеликів? Здивуй усіх — перетворися на Спанч Боба! Гарантую — з Тобою захочуть сфотографуватися всі учасники свята!

22 т. 0

Змайструвати такий новорічний костюм досить швидко: трошки натхнення, вільного часу й підручних матеріалів — і ось він, Губка Боб! Новорічне свято нагадуватиме Тобі захопливі ігри Спанч Боб — ось тільки цього разу не онлайн, а вживу!

Що ж нам потрібно для перевтілення? Записуй:

  • велика картонна коробка;
  • жовта тканина (дуже бажано, щоб вона була м'якою, подібною до фетру — нам потрібно буде її приклеювати);
  • чорна сітка;
  • широка резинка;
  • цупкий кольоровий папір;
  • клей;
  • ножиці;
  • вата.

Усе є? Тоді розпочинаймо!

Спершу візьмемо коробку і виріжемо в ній очі та рот майбутнього Спанч Боба, а по боках — ще й отвори для рук.

Костюм Спанч Боба

Тепер обклеїмо коробку жовтою тканиною.

Костюм Спанч Боба

Навколо отворів для очей зробимо аплікації з кольорового паперу — не забудь про красиві вії! А на місці самих зіниць ізсередини коробки приклеїмо чорну сітку: так Ти бачитимеш у костюмі все, що відбувається навколо, а інші не побачать Твого обличчя! Рот заклей сіткою зсередини так само, як і очі. А ззовні зроби червоні губи і, звісно ж, два зуби!

Костюм Спанч Боба

Що ж, залишається ніс! Виріжмо із тканини продовгуватий прямокутник, зшиймо його сторони, залишивши невеличкий отвір. Через нього потрібно вивернути виріб і набити його ватою — а потім акуратно й непомітно зашити дірочку, яка залишилась. Після цього прикріпимо ніс до коробки.

Тепер, коли Губку Боба вже легко впізнати, так би мовити, в обличчя, перейдемо до його одягу: виготовимо його деталі з цупкого паперу, а прикріпимо з допомогою клею. Біла сорочка, червона краватка — готово!

Костюм Спанч Боба

Хмм, тепер залишилося тільки одягти костюм на себе і спробувати якось пересуватися у просторі. Для того, щоб робити це було зручніше, гарненько зафіксуй коробку на своєму тілі. Для цього Тобі й знадобиться резинка: з неї всередині коробки потрібно зробити шлейки.

Костюм Спанч Боба

Усе, можна приміряти! Одягни цей костюм із чорними штанами — і бігом веселити усіх на новорічному святі ;)

Костюм Спанч Боба

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

22 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Костюм Спанч Боба

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.