Фрукти-помпони з ниток

Фрукти-помпони з ниток

Бажаєш, аби у Твоїй кімнаті буяв розкішний фруктовий сад? Виготов яскраві фрукти-помпони своїми руками. М’які та пухнасті вироби з ниток стануть оригінальним доповненням літнього декору та додадуть свіжості будь-якій деталі інтер’єру.

36 т. 2

Фрукти-іграшки з помпонів виходять настільки милими, що їх запросто можна подарувати на день народження, використати як брелок на мобільний або в якості підвіски на двері. А ще кольоровими помпонами можна оригінально прикрасити шарф. Соковитий гранат, полуничка, кисленький лимон — об’ємні вироби з ниток мають неперевершений вигляд, а якими приємними є на дотик!..

В особливому захваті від легких і креативних виробів з ниток малюки. Давай подаруємо їм жменьку радості, виготовивши фрукти-помпони для ігор та розваг. Створити таку красу дуже легко. Не віриш? Читай далі, і неодмінно переконаєшся.

Вироби з ниток

Для виготовлення фруктів-помпонів Тобі знадобляться:

  • різнокольорові бавовняні нитки,
  • відрізки картону,
  • ножиці.

Увага! Нитки для фруктів-помпонів обирай виключно яскравих, насичених кольорів, інакше вони виглядатимуть «зіпсованими».

Фрукти-помпони з ниток, майстер-клас - фото 1

Принцип виготовлення фруктових помпонів полягає у тому, щоб намотати нитки на картон таким чином, аби вкінці вийшла кольорова гама того чи іншого фрукта (ягоди).

Для виготовлення іграшкових полуничок Тобі знадобляться червоні, зелені та білі нитки. Намотай їх на картонну підкову з двох половинок як показано на фото та, помістивши ножиці між картонками, розріж вздовж зовнішнього краю.

Далі все просто: внутрішній нерозрізаний край надійно перев’яжи зеленими нитками (Це можна зробити ще до розрізування ниток). Розправ помпон. Надай помпону вигляду полуниці, обрізавши його у потрібних місцях гострими ножицями.

Фрукти-помпони з ниток, майстер-клас - фото 2

Щоб виготовити ківі, підготуй зелені, коричневі, білі та чорні нитки. Схема виготовлення виробів з ниток наведена нижче.

Фрукти-помпони з ниток, майстер-клас - фото 3

Фрукти-помпони з ниток, майстер-клас - фото 4

Фрукти-помпони з ниток, майстер-клас - фото 5

А так виготовляють шматочок кавуна та лимон.

Фрукти-помпони з ниток, майстер-клас - фото 6

Фрукти-помпони з ниток, майстер-клас - фото 7

Фрукти-помпони з ниток, майстер-клас - фото 8

Фрукти-помпони з ниток, майстер-клас - фото 9

Створення фруктів-помпонів прекрасно розвиває не лише просторове мислення (розуміння того, як правильно намотати нитки, щоб вийшов потрібний фрукт), але й художній смак та фантазію, адже з кольорових помпонів можна зробити що завгодно — від дитячої іграшки до килимка на підлогу.

Вироби з ниток, ідеї - фото 1

Вироби з ниток, ідеї - фото 2

Геніальні ідеї, правда ж?

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

36 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

Фрукти-помпони з ниток

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Yarusa-avatar

Ярослава Жданок

Супер!
02-08-2015
oldschool-avatar

Розгублений Хрущ

бомба!
15-07-2015