Грайливий коник

Грайливий коник

Зовсім скоро ми зустрічатимемо Новий рік — рік Коня. Тож про невеличкі подарунки для рідних та друзів час подумати вже зараз, чи не так? Давай пошиємо ось такого грайливого коника, він неодмінно принесе удачу в новому році. То як, почнемо?

10 т. 0

Для роботи Тобі необхідні:

— льон,

— кольорові клаптики тканини, стрічки,

— мереживо,

— намистинки,

— мотузка для ніжок коника,

— червоний олівець,

— білі та чорні акрилові фарби,

— ножиці,

— нитка та голка, пряжа,

— вата.

1. Роздрукуй шаблон викрійки та виріж деталі (обидві, якщо виготовлятимеш двох коників, або ту, яка більше сподобалась, якщо виготовлятимеш одного коника).

Лошадка из ткани своими руками, шаблон2. Зший однакові клаптики льону та іншої кольорової тканини. Праскою розгладь шви в різні боки. Щоб зовні шва не було видно, приший поверх нього мереживо або тасьму. У Тебе вийдуть два однакових клаптики.

Игривая лошадка


3. Тепер склади клаптики тканини зовнішньою стороною всередину так, аби збігалися шви посередині. Перенеси викрійку на тканину та проший голкою з ниткою, залишивши отвір для наповнення іграшки.

Лошадка из ткани своими руками4. Відступи від шва на 5 мм та виріж майбутню іграшку. Виверни та наповни ватою. Заший отвір для набивки.

Лошадка из ткани своими руками5. Відріж чотири невеличких мотузки для ніжок коника. Нанизай на них намистинки та зав’яжи вузлики на кінчиках. Приший до тіла коника.

Лошадка из ткани своими руками6. З трьох шматочків пряжі виготов хвіст, зав’язавши посередині вузлик (дивись малюнок). Приший хвіст за вузлик до тіла. Гриву зроби з семи шматочків пряжі, склавши їх навпіл та пришивши кожну вздовж голови та шиї за місце згину.

Лошадка из ткани своими руками7. За допомогою ножа зішкреби грифель з червоного олівця та зроби коникові рум’яні щічки.

Лошадка из ткани своими руками8. Чорними фарбами намалюй конику ротик та ніздрі. На місці очей намалюй дві темні плями.

Лошадка из ткани своими рукамиКоли фарба висохне, посередині плям намалюй два білі овали, а потім (хвилин через 10)  і зіниці.

Лошадка из ткани своими рукамиТаким грайливим коником можна прикрасити новорічну ялинку, пришивши до нього петельку, або зробити з нього брошку, приколовши англійську шпильку. А як незвично виглядатиме святковий стіл, прикрашений цими тваринками! Достатньо лише прикріпити до копитця кожної іграшки поряд зі столовим набором ім’я гостя або декорувати кониками келихи — і незабутня новорічна атмосфера в домі гарантована!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

10 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Грайливий коник

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.