Подарунок зі змістом: як плести браслети дружби

Подарунок зі змістом: як плести браслети дружби

Браслети дружби не виходять із моди. Вони будуть актуальні доти, доки люди цінуватимуть дружбу. Якщо Ти зробиш своєму другові подарунок у вигляді такого красивого і стильного браслета, він напевно буде його берегти.

30 т. 0

Браслет дружби ще давним-давно носили індіанці. У минулому столітті інтерес до нього повернувся у часи хіппі. З тих пір ці незвичайні фенечки не втрачають популярності. Залежно від складності, зробити такий аксесуар можуть і вихованці початкової школи, і старшокласники. Тим більше, зараз браслети дружби (фенечки з ниток муліне) знову в моді.

Подарунок зі змістом: як плести браслети дружби

Носити ці прикраси можна і з джинсами, і з сарафанами — практично з будь-яким повсякденним одягом. Сьогодні модно одягати не один, і навіть не два, а одразу кілька браслетів. Добираючи кольорову гаму, варто, звичайно, врахувати, які відтінки найчастіше друг (подруга) використовує в одязі. Але щоб не прогадати, потрібно вивчити, що символізує кожен колір у субкультурі хіпі.

Якщо Ти не знаєш, як зробити браслет дружби своїми руками, не переймайся: найпростіші візерунки легко освоїти протягом шкільної перерви. Пропоную чудовий варіант плетіння таких браслетиків.

Подарунок зі змістом: як плести браслети дружби

Створення красивих та наповнених сенсом аксесуарів — захоплююча справа. Але спочатку пропоную ознайомитися з основними принципами плетіння браслетів:

  • На перших порах потрібно дуже добре закріплювати кінці ниток під час плетіння. Їх можна з'єднати шпилькою або приклеїти скотчем до столу, також є спеціальні дощечки із затискачами.
  • Браслет не повинен тиснути на зап'ястя, між ним та рукою мають вільно проходити два пальці.
  • Саму фенечку або її кінці можна прикрасити стразами, намистинками, підвісками. Це зробить подарунок оригінальнішим.
  • Почавши плетіння, старайся не відкладати його, щоб не плутатися з візерунком.


Як зробити браслет дружби з сердечками

Браслет із сердечками дуже милий і ніжний. До того ж, він виглядає по-різному, якщо зробити його в різних кольорових гамах.

Подарунок зі змістом: як плести браслети дружби

Для плетіння знадобляться нитки муліне двох кольорів: 4 нитки одного кольору і чотири — іншого.

Склади їх по черзі, зав'яжи вузлом (відступивши приблизно 8 см від краю) і закріпи зручним способом. Перевір, щоб крайня права і ліва нитки виявилися одного кольору.

Тепер докладніше про те, як плести браслети дружби із сердечками. Плетіння треба починати зліва. Необхідно зробити два вузлики, двічі обігнувши крайньою ниткою наступну. Також зроби по два вузлики, переплітаючи цю ж нитку з ниткою № 3 і № 4.

Подарунок зі змістом: як плести браслети дружби

Тепер усі ці дії повторюємо з правого боку. На цьому робота над першим рядом завершена. Другий ряд роби так само.

Необхідно сплести серце. Починаємо роботу зліва. Ниткою, яка друга зліва, потрібно переплести крайню зліва, роблячи по два вузлики.

Подарунок зі змістом: як плести браслети дружби

Такі ж дії повторюємо з правого боку. Знову починаємо плести зліва. Ниткою, що опинилася другою у черзі, треба переплести нитки № 3 і № 4. З правого боку все робимо аналогічно.

Знову плетемо зліва: ниткою, яка опинилася другою в черзі, двічі переплітаємо крайню ліву нитку. Справа повторюємо те ж саме.

Після цього потрібно ниткою, яка є другою зліва, переплести нитки № 3 і № 4. Так само і справа. Сердечко закінчили.

Необхідно повторити два звичайних ряди (як на самому початку). Потім знову сплести серце, і так до тих пір, поки не буде досягнута необхідна довжина. Після цього зв'яжи нитки у вузлик. От і все!

Подарунок зі змістом: як плести браслети дружби

Браслетики дружби з сердечками також можуть стати оригінальною валентинкою. Освоївши цю нескладну схему, Ти зможеш переходити до плетіння фенечок з різними зображеннями, іменами, важливими словами.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

30 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Подарунок зі змістом: як плести браслети дружби

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.