Оригінальне віяло

Оригінальне віяло

Спекотного літа у нагоді як ніколи стане віяло. Історія цього загадкового виробу дуже древня. Багато століть тому на Сході його виготовляли із пальмового і лотосового листя.

51 т. 0

В Японії віяло було символом військової влади, а от в Індії —атрибутом королівського положення.

В Китаї перші згадки про віяла відносяться до VIII—II ст. Тоді це було пір’я, закріплене дерев’яною ручкою. Нині ж віяла виготовляють із дорогих тканин, різноманітних мережив та дорогоцінних каменів. Це обов’язковий аксесуар будь-якої сучасної модниці.

Тому сьогодні я пропоную Тобі виготовити незвичайне, оригінальне віяло — з виделок. Можеш зробити його для себе, або ж порадувати подарунком рідних та друзів.

Зробити таке віяло дуже просто.

Для цього Тобі знадобляться:

— одноразові виделки (22-23 шт.),

— різні стрічки, мережива, штучні квіти,

— клей (я користувався «Моментом»),

— картон.

Тож вперед!

1. Спочатку на картоні малюємо коло. Можна скористатися циркулем, але я взяв старий СD-диск і просто обвів його олівцем. Потім складаємо паперовий круг навпіл і розрізаємо на дві частини.

2. Тепер до картону приклеюємо виделки так, щоб довжина заклеєної частини виделки становила близько двох сантиметрів. Слідкуй також за тим, щоб зверху виделки торкались одна одної. Після цього на виделки наклеюємо іншу частину круга.

3. А зараз будемо прикрашати наше віяло. Обережно вставляємо стрічки поміж зубчиками, як показано на малюнку. Краї стрічок закріплюємо клеєм, але тут важливо не перестаратися — клей не повинен витікати, тому беремо мінімальну його кількість.

4. Додатково прикрашаємо віяло мереживом, штучними квітами. Внизу нашого виробу можна зав’язати ось такий симпатичний бант або ж приклеїти штучні квіти на двосторонній скотч.

Ось і все! Наше віяло готове!

А ось іще цікаві варіанти віял.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

51 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Оригінальне віяло

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.