Білий гриб. Картина з соломки

Білий гриб. Картина з соломки

Липень. Середина літа й спекотна пора сінокосів. А ще в цей час можна назбирати золотистої соломки і прикрасити дім незвичайною саморобкою.

Соломка — чудовий матеріал для творчості, скарбниця для фантазії та гри уяви. Пластичність і доступність — основні властивості, що роблять соломку улюбленою сировиною для безлічі літніх виробів.

Об'ємні квіти, обереги, корзинки і стильні шкатулки — з соломки можна створити що завгодно, та зазвичай ми робимо з неї картини.

Цього разу спробуємо виготовити білий гриб із соломки. Лісовий красень в коричневому капелюсі та птахи, що відлітають у вирій, передадуть особливий настрій, мимоволі нагадавши: осінь не за горами...

Нам знадобляться:

  • соломка,
  • тонка калька,
  • клей ПВА,
  • ножиці,
  • лист картону,
  • готова рамка.

Перед початком роботи соломку потрібно розрізати вздовж ножицями і попрасувати праскою, щоб вийшли смужки, — саме їх ми будемо використовувати для створення грибного панно.

А далі все просто. Спочатку малюємо ескіз майбутньої картини. Можна сміливо брати дитячі розмальовки. Найкраще підійде малюнок, в якому деталей небагато і всі вони — великих розмірів.

Переводимо на кальку малюнок грибочка, але не всього одразу, а по частинах. А потім просто заклеюємо окремі частини зображення смужками соломки. Ось так:

Смужки приклеюємо за допомогою клею ПВА щільно одна до одної. А ще вибираємо зручний для нас напрямок: уздовж або впоперек.

Коли все гарно висохне (краще сушити під пресом), обережно вирізаємо деталі. Ось наш грибочок і листок:

А тепер приклеюємо заготовки на картон у потрібних місцях.

Можна додати дрібні елементи: траву, пташок або листя. Вони «пожвавлять» картину.

Граційний лісовий мешканець готовий, залишилось тільки вставити картину в рамочку. І можна вішати на стінку.

І ще. Зазвичай соломка сонячно-золотистого кольору. Але буває блідо-жовта і навіть зелена. Я використовую всю. Так виходить ще красивіше і реалістичніше.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

6 995 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Білий гриб. Картина з соломки

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.