Іграшки з яєчної шкаралупи

Іграшки з яєчної шкаралупи

Нещодавно до нашого Парку Розваг завітав Максимко Даниш разом зі своєю матусею Інною.

22 т. 0

Найбільше їм сподобався розділ «Умілі ручки», адже вони теж мають умілі ручки, якими виготовляють чудесні іграшки та неймовірно корисні речі. Максимко зі своєю мамою Інною люб'язно погодилися поділитися з нами власними таємницями та секретами виготовлення різноманітних речей зі звичайної яєчної шкаралупи.

«Яєчну шкаралупу варто підготувати заздалегідь. Як це зробити: з двох протилежних сторін яйця пробийте за допомогою голки чи чогось схожого маленькі отвори. За допомогою шприца розмішайте вміст яйця і видуйте його. Потім бажано промити шкаралупу теплою водою і висушити. Тепер приступаємо до виготовлення чудових іграшок

«Ведмедик»

Для роботи нам знадобиться пластилін. Робимо кульку, злегка витягнувши її, і кріпимо її до верхівки яєчної шкаралупи. Щоб ведмежа могло чути робимо йому вушка. Зробимо з пластиліну передні лапки, а потім клишоногі задні. Зробимо оченята, носик і ротик — і ведмедик готовий.

«Клоун»

Нам знадобиться: шкаралупа, кольоровий папір, пластилін і фломастери. З паперу вирізаємо половину кола і робимо з нього конус, примірявши до діаметру яєчної шкаралупи. Склеюємо краї цієї деталі. За допомогою тонких смужок кольорового паперу робимо кучер клоуна і клеїмо їх за допомогою клею ПВА, і приклеюємо ковпак. Личко клоуна малюємо маркером, а бант робимо з пластиліну. Веселий добрий клоун готовий до гри.

«Рибка»

Для роботи нам знадобиться пластилін, кольоровий папір, фломастери і, звичайно, яєчна шкаралупа. Кольоровими фломастерами намалюємо на шкаралупі оченята, луску. З кольорового паперу вирізаємо плавники, розрізаючи папір на смужки. Приклеюємо плавники і хвіст. З пластиліну робимо губки і підставку для рибки. Тепер наша рибка готова до плавання.

Тепер ці іграшки займають почесне місце на полиці в дитячій кімнаті. І на них так приємно дивитися, адже вони зроблені своїми руками.»

Максимко та Інна Даниш

Хіба ж це не чудово?! Я щиро дякую Інні Даниш та Максимчику і бажаю їм творчого натхнення, а їхнім умілим ручкам невтомності.

Якщо хтось із вас, шановні мої гості Парку Розваг, маєте свої цікаві саморобки, пишіть, надсилайте фото, ми обов'язково розмістимо їх на нашому сайті.:)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

22 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Іграшки з яєчної шкаралупи

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.