Як сміються в світі

Як сміються в світі

Ми щодня переконуємося в тому, що українські традиції надзвичайно цікаві, та вивчати звичаї, пізнавати культури інших народів світу так само важливо і не менш цікаво.

10 т. 0

От, до прикладу, чи знаєш Ти, як святкують День сміху в Австралії, а що роблять цього дня болгари, а італійці, молдавани, росіяни, американці?..

Мене теж це зацікавило, а тому я вирішив вивчити це питання більш детально. Я з величезним задоволенням поділюся з Тобою корисною інформацією. Пропоную розпочати нашу подорож в Країну сміху і гарного настрою.

Для початку пропоную відвідати одну із найвіддаленіших від нас держав — Австралію. Як відомо жителі цієї країни досить веселі і життєрадісні люди, тому 1 квітня для них ледь не професійне свято. Протягом всього дня австралійці жартують над своїми друзями, колегами, родичами, знайомими і дарують кумедні подарунки з «приколами». Але все це дрібниці, порівняно з тим, як пожартувала одного разу австралійська інформаційна служба. На всю країну було повідомлено, що у зв'язку з засухою крокодили з річок на півночі Австралії направилися до південних. При цьому журналісти нібито спиралися на слова науковців. Цього дня мало хто міг насмілитися купатися в річках Австралії.=))

День сміху в Болгарії — це безліч жартів, розіграшів і хитрощів. Жартують тут усі: починаючи дітьми, закінчуючи газетами, журналами, телебаченням та радіо. Вважається, що болгарський жарт народився в місті Габрово. Як нагадування про це там було відкрито Дім гумору і сатири, де постійно проводяться різноманітні юморини та виставки.

«Першоквітнева рибка» — саме таку назву носить День сміху в Італії. Жарти в італійців надзвичайно різноманітні, але безневинні і необразливі. Вам можуть приклеїти на спину паперову рибку як символ свята, перевести всі годинники в будинку, замінити цукор на сіль.

Будьте пильні, адже якщо цього дня йтиме дощ, до вашої парасольки легко можуть потрапити цукерки. І коли ви розкриєте її, то на вас посиплеться цукеркове конфеті. Цим фантазії італійців не обмежуються, тому раджу вам заздалегідь підготувати кілька гарних розіграшів чи жартів. Приблизно так само відбувається святкування і в Франції.

День сміху у росіян теж має свою досить-таки кумедну історію. Звичайно, що все розпочалося з жарту. Дата залишається незмінною — 1 квітня. Цього дня рано-вранці в Петербурзі прозвучала сирена, яка сповіщала про пожежу. Мабуть, ви вже здогадалися, що це був дуже великий гарний жарт.

Яскраво проходить День сміху в США. Починається все з оголошення рейтингу, м'яко кажучи, найбільш нерозумних людей країни. Протягом дня не лише по всій країні, а й з екранів телевізорів та по радіо лунають жарти та розіграші. Але обов'язковою умовою для ЗМІ є уточнення, що це жарт.

Шотландія — одна із небагатьох країн, де День сміху відзначається цілих 2 дні. Ось такі традиції цього свята існують. Ви можете скористатися ними, а ще краще вигадати щось своє і поділитися з нами. Гарного настрою вам і веселих жартів! =)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

10 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як сміються в світі

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.