З Днем дитячої книги!

З Днем дитячої книги!

«Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить», — справедливо відмітив колись відомий поет і письменник Іван Франко.

10 т. 0

І справді, тому, хто зможе осягнути всю глибину книги, всю правдивість її талановитих рядків, відкриваються безцінні секрети життя, що проливають світло на найпотаємніші вічні запитання. А скільки таких книг-секретів встиг відкрити для себе Ти?

Сьогодні, 2 квітня, у День народження талановитого дитячого письменника, неперевершеного казкаря із Данії Ганса Христиана Андерсена увесь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.

Свято запровадили ще в 1967 році, аби підкреслити неабияку роль книг для інтелектуального та духовного розвитку дітей. Адже навіть зараз, коли чи не в кожному домі є комп’ютер і телевізор, книга залишається незамінним другом та помічником, допомагає пізнати світ, а нерідко навіть змінює долі!

Друже! Книга — неоціненний скарб, подарований Тобі попередніми поколіннями. Це найбільше диво, створене руками людини на шляху до щастя і світлого майбутнього. У чарівний світ відкритої книги вхід доступний кожному. Тож не лінуйся читати, розширюй свій кругозір, вчися у книг добру та справедливості і Ти неодмінно станеш справжньою Людиною з великої літери. Адже книга — це запорука успіху!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

10 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

З Днем дитячої книги!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.