Наповни свій день обіймами!

Наповни свій день обіймами!

Друже! Як часто Ти обіймаєш близьких Тобі людей? Кілька разів на день, тиждень, або місяць? Сьогодні — 4 грудня — в Тебе є чудова нагода привітати друзів і рідних із Всесвітнім днем обіймів та подарувати їм — що, як гадаєш? — ну, звичайно ж, свої палкі, зігріваючі обійми.

11 т. 1

Такий незвичайний день відзначають ще й 21 січня. Проте у грудні свято вважають міжнародним, а у січні — національним.

Цього дня прийнято обмінюватися вітальними листівками: як друкованими, так і електронними. Адже обійми другові нині можна передати і у віртуальній формі.

У сучасному світі обійми є навіть темою світових рекордів. Приміром, 12 листопада 2009 року 112 лондонців(пасажирів громадського транспорту) цілу хвилину обіймались в приміщенні столичного вокзалу.

Виявляється, обійми дуже корисні для нашого здоров’я. Сімейний терапевт Вірджинія Сатир стверджує, що в день необхідно два рази обійнятися, щоб вижити, чотири — для збереження та підтримки душевної рівноваги, а шість — для «зростання» і становлення людини.

Деякі вчені піднімають «планку мінімально необхідних» для внутрішнього комфорту обіймів — до восьми на день.

Дорогий друже! Вітаю Тебе зі Всесвітнім днем обіймів. Не забудь сьогодні ще раз обійняти своїх маму, тата, сестричку та братика і поздоровити їх зі святом. Наповни свій день обіймами, подаруй їх рідним та друзям, і вони неодмінно до Тебе повернуться!

P. S. Обіймаю Тебе. Твій друг Пустунчик.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Наповни свій день обіймами!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

AppleSun-avatar

Святослава Крысюкова

Клас!
24-11-2016