Всесвітній день поцілунку

Всесвітній день поцілунку

Якщо сьогодні Твій братик чи сестричка, мама чи тата або ж хтось із Твоїх друзів раптово торкнеться Твоєї щоки ніжним поцілунком, не дивуйся!

11 т. 0

Адже цього дня у всьому світі відзначають Всесвітній день поцілунків. Як на мене, це дуже гарне свято. Воно нагадує кожному, що зовсім поруч є дорогі нам люди, і непогано було б зробити щось приємне для них.

Зародилося це свято у Великобританії, а більше, ніж 20 років тому, воно було затверджене Організацією Об'єднаних Націй. Відтоді щороку 6 липня по всьому світі встановлюють «поцілункові рекорди», вітають близьких людей, друзів, знайомих.

\

Багатьох цікавить історія поцілунку, хто його винайшов, чому люди цілуються? Дати відповіді на ці питання намагалися історики, філософи, антропологи. Але згоди вони так і не дійшли. Швидше всього, що це підсвідома дія, щось внутрішнє підштовхує людину до неї.

15 вересня 1990 року — найвідоміший «цілувальник» світу — А. Е. Вольфрам з Міннесоти — встановив рекорд. Йому вдалося поцілувати 8001 людину за 8 годин. А це означає, що кожні 3,6 секунд він когось цілував.

1896 рік — перший поцілунок на екрані у 30-секундному ролику Томаса Едісона під назвою «Поцілунок», який продемонстрували Мей Ірвін і Джон С. Райе.

1926 рік — компанія «Уорнер Бразерс» презентувала кінострічку «Дон Жуан», яка ввійшла в історію як найбільш насичена поцілунками.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Всесвітній день поцілунку

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.