Знайди свого героя!

Знайди свого героя!

Герої Твоїх улюблених мультфільмів, фільмів та художніх творів виходять на вулиці. До них можна доторкнутися, привітатися з ними, а ще вони страшенно люблять фотографуватися.

16 т. 0

Жил был пес

От, наприклад, вовк із відомого мультфільму «Жил был пёс». Пам'ятники цьому герою встановлені у трьох містах. Вага цього бронзового вовчика 160 кілограмів. Нині він досить зручно розмістився у красноярському Фан-парку.

Жил был пес

Жил был пес

А ось цей вовк знаходиться в Іркутській області, його вага біля двох тонн.

Голум

Голум

Впізнав Голума з кінофільму «Властелин колец». Виготовили його в Новій Зеландії. Складається враження, що він охороняє будівлю.

А в Центральному нью-йоркському парку на просторій галявині відпочиває Аліса зі своїми друзями з Країни чудес.

Алиса в Стране чудес

Алиса в Стране чудес

Якщо Ти коли-небудь завітаєш до міста Раменське, то неодмінно сфотографуйся біля героїв популярних мультфільмів, знятих по казкам Едуарда Успенського: Чебурашка, крокодил Гена та Шапокляк.

Крокодил Гена, Чебурашка, Шапокляк

Крокодил Гена, Чебурашка, Шапокляк

Переконаний, що Ти дуже добре знайомий з наступними героями. Хто ж не знає Матроскіна, Шарика, Печкіна та хитре галченя! Вони завітали до містечка Луховиці.

Печкин

Печкин

А ці Матроскін і Шарик мешкають в Раменському.

Матроскин и Шарик

Матроскин и Шарик

У місті Тобольську Тюменської області є сквер імені видатного російського казкаря Петра Єршова. За задумом він має бути прикрашений скульптурами героїв казки «Конек-Горбунок». Ось одна з них — фонтан «Риба-кит».

Конек-Горбунок

У Сан-Франциско при вході на кіностудію Lucasfilms побудували пам'ятник джедаю на ім'я Йода з відомої кіно-епопеї«Зоряні війни».

Йода

Йода

Кому ж могли побудувати пам'ятник у місті Воронеж, як не котеняті з вулиці Лизюкова? Знайомтеся!

Котенок с улицы Лизюкова

Котенок с улицы Лизюкова

На лавці на одній із вулиць Москви сидить Коров'єв та кіт Бегемот. Це відомі герої твору Михайла Булгакова «Майстер та Маргарита».

Коровьев та Бегемот

Коровьев та Бегемот

Надзвичайно багато пам'ятників будують в честь героїв романів Ільфа і Петрова. І,звичайно ж, що найбільшою популярністю користується Остап Бендер, Кіса Вороб'янінов та Еллочка-людоїдка.

Остап Бендер

Остап Бендер

Остап Бендер

Остап Бендер

Еллочка-людоедка

Якщо Остапа Бендера вшановують переважно в Росії та Україні, то наступний герой відомий всьому світові. Адже пам'ятники цьому славному лицарю — Дон Кіхоту Ламанчському — спорудили на Кубі, в Москві, Габрово, Варадеро, Брюсселі та Мадриді.

Дон Кихот

Дон Кихот

Дон Кихот

Дон Кихот

Мультфільми про Барона Мюнхгаузена є улюбленими для багатьох. Тому, мабуть, приємно буде зустріти цього кумедного чоловічка на одній із вулиць Калінінграда, Одеси, Москви чи Кременчуга.

Барон Мюнхгаузен

Барон Мюнхгаузен

Барон Мюнхгаузен

Барон Мюнхгаузен

Ви можете уявити пам'ятник людині-невидимці? А, виявляється, такі є. Один в Амстердамі, інший в Єкатеринбурзі. Але, хтозна, може, їх значно більше, просто ми їх не помічаємо.

Людина-невидимка

Людина-невидимка

Веселими, добрими, смішними — такими є герої п'єси Михайла Старицького «За двома зайцями», такими ж вони є і на Андріївському спускові у місті Київ.

За двома зайцями

За двома зайцями

Ти читав «Муму», оповідання Івана Тургенєва? Тоді Тобі неодмінно сподобається цей зворушливий пам'ятник.

Муму

Муму

Читати історії про наступного героя надзвичайно цікаво та захоплююче. І це не дивно, адже мова йде про найвідомішого детектива у світі — Шерлока Холмса.

Шерлок Холмс

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

16 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Знайди свого героя!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.