Дивовижні рослини світу

Цікаві рослини світу

Флора Землі таїть у собі чимало загадок та цікавих несподіванок. Давай відкриємо декілька з них. До Твоєї уваги п’ять дивовижних рослин...

62 т. 2

Флора Землі таїть у собі чимало загадок та цікавих несподіванок. Давай відкриємо декілька з них. До Твоєї уваги п’ять дивовижних рослин, які не залишать Тебе байдужим.

Живе каміння

Неймовірно! Як із цих двох маленьких камінців виростає така прекрасна сонячна квітка?! Виявляється, це зовсім не каміння, а товсті листки літопса. Так вражаюча рослина пристосувалась до спекотного клімату кам’янистих пустель Південної Африки, звідки вона родом. А ще батьківщиною квітки вважають Намібію, ПАР та Ботсвану.

Літопс

Виростає літопс до 5 см у висоту і ширину. Ти можеш милуватися жовтими і білими квітами заморського красеня прямісінько в себе на підвіконні, однак пам’ятай, що рослина любить сонце, тепло та вологу. У домашніх умовах літопс цвіте з серпня до листопада.

Літопс

Божествена сакура

Національний символ Японії сакуру в «країні, де сходить сонце» обожнюють, та настільки, що навіть спеціальну традицію «ханамі» вигадали — милування квітами цієї особливої вишні. Тож лишень сакура розпустить свої пишні квіти, японці поспішають до парків на пікніки, аби сповна насолодитись неземною красою квітучих дерев.

Сакура

Нині відомо 200 видів сакури. Більшість із них не дають плодів, а виведені з декоративною метою.

Сакура

Драконове дерево

Дивовижне дерево з товстими вітами та густою щіткою гострого листя росте на островах Південно-Східної Азії та в тропікахАфрики. Жителі Канарських островів вважають драконове дерево священним і проводять біля нього ритуали.

Драконове дерево

Пошкодивши стовбур драцени, Ти побачиш червону смолу. Існує легенда, що це кров дракона тече у могутніх жилах-гілках. Колись в Аравійському морі, на острові Сокотра жив дракон, що нападав на слонів та пив їхню кров. Та якось один старий і хоробрий слон впав на розлюченого звіра і роздавив його. Земля увібрала драконову кров і згодом на тому виросли драцени.

Драконове дерево

Росянка

Тільки уяви собі, ця унікальна рослина їсть комах! Листя росянки виділяє крапельки клейкої речовини, що паралізує комаху і згодом «перетравлює» її. Як тільки жертва сяде на рослину, листок росянки згортається, повністю огортаючи комаху.

Росянка

Росянка

Шалений огірок

Таку незвичайну назву ця рослина отримала не даремне. Коли огірок повністю достигає, всередині виникає колосальний тиск (майже 6 атмосфер). Тож навіть найменший дотик здатен створити справжній «бум». Насіння разом зі слизом вилітає на відстань більше 12 метрів.

Шалений огірок

Шерсть тварини, що потривожить зарослі шаленого огірка, вмить обліплюється насінням огірка, яке згодом відпадає. Так рослина розповсюджується на далекі відстані.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

62 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

Дивовижні рослини світу

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

MORGEN-avatar

БЕБРА БЕБРА

Що з цього я зможу виростити вдома та з'їсти?
15-11-2021
MORGEN-avatar

БЕБРА БЕБРА

я серйозно
15-11-2021