Найвідоміші цілющі джерела світу

Найвідоміші цілющі джерела світу

Вдихнути повітря на повні груди та досхочу напитися цілющої джерельної води — єдине бажання для тих, хто піклується про своє здоров’я та прагне злитися з природою. Тікаючи від задушливої екології шумного міста, туристи поспішають завітати до затишного тихого містечка, нерідко, аби оздоровитися та отримати заряд позитиву на весь наступний рік. Давай прогуляємось п’ятьма найвідомішими лікувальними джерелами світу, які так люблять відвідувати іноземні гості. Хто зна, можливо, біля одного з них захочеться побувати й Тобі.

19 т. 0

Ейн-Геді в Ізраїлі

 Десь посеред сліпуче жовтої пустелі загубився мальовничий оазис Ейн-Геді — найпопулярніший курорт Мертвого моря. Всесвітню славу це неповторне місце здобуло завдяки гарячим джерелам та цілющим грязям. А ще — тут унікальне повітря, аналогічного за складом якому немає у цілому світі. Випари солі та грязей змішуються з теплим подихом пустелі, свіжістю зелені парків і утворюють цілий букет цілющих ароматів. Ось чому хворі на бронхіальну астму та різні хронічні захворювання легень з’їжджаються сюди з найвіддаленіших районів Землі.

 Відвідати Ейн-Геді корисно і абсолютно здоровій людині: мінеральні джерела та лікувальні грязі підвищать імунітет, зміцнять організм та надихнуть на нові ідеї та перемоги.

Трускавець, Україна

 Розкішна природа та цілющі мінеральні джерела Трускавця приваблюють гостей не лише зі всієї України, але й з-за кордону. Цікаво, що вода в джерелах відрізняється за складом мінеральних компонентів, а тому й лікувальні властивості має різні.

 Прославився Трускавець завдяки цілющому джерелу «Нафтуся», що омолоджує організм та зміцнює імунітет. Також у Трускавці Ти можеш відвідати всесвітньо відомі джерела «Юзя», «Софія», «Марія».

Карлові Вари в Чехії

 Цілющі властивості води цих земель відмічав ще Карл Четвертий. Одного разу полюючи тут, він зі своїми воїнами помітив термальні джерела, що чистим ключем били з-під землі. Яким же було здивування чоловіків, коли після вмивання водою з магічного струмка синці та рани на їх тілах гоїлися на очах, а біль миттєво відступав. За наказом Карла, лікарі та знахарі вивчили вплив води на організм людини. Король утворив тут поселення, яке з кожним роком збільшувалось і згодом почало називатись Карлові Вари.

 Нині це відоме курортне містечко, лікувальні води якого служать панацеєю від хвороб опорно-рухової системи, шлунково-кишечного тракту, допомагають подолати хвороби нирок та сечовивідних шляхів. Карлові Вари — чудовий курорт для усієї родини, в якому ідеально поєдналась неперевершена краса природи та цілющий клімат.

 Джерела Карлових Вар настільки вражають своїми властивостями, що воду з таким самим хімічним складом намагались відтворити в лабораторіях. Нічого не вийшло — штучно створена вода і близько не мала такого ефекту.

Монтекатіні Терме, Італія

 Улюблене місце голлівудських зірок. В регіоні Тоскана, між Флоренцією і Тірренським морем, Ти можеш помилуватися їх розкішними віллами. Ще б пак! Лікувальні води Монтекатіні-Терме прекрасно омолоджують душу і тіло. Чи не тому курорт так приваблює найбагатших людей Голлівуду?

 Які тільки процедури не пропонують на цьому курорті! Від склянки цілющої води до гідромасажу, обгортання грязями і навіть унікального солярію, де можна загоріти, просто лежачи в термічній мінеральній ванні.

Будапешт, Угорщина

 Найгарячіше джерело Європи. 1256 метрів — саме з такої глибини подається вода в Купальню Сечені в самому центрі Будапешту. Температура джерела досягає 77 градусів Цельсія. В Купальні є кілька басейнів з різними температурами, тож Ти можеш обрати для себе найбільш підходящий.

 Багато туристів їдуть до Будапешту саме щоб скупатися в термальному джерелі, нині це найяскравіша цікавинка міста, якій нещодавно надали первісного вигляду.

Теги: Подорожі
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

19 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найвідоміші цілющі джерела світу

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.