Конкурс співочих пташок

Конкурс співочих пташок

Виявляється є і такий. Щороку в березні жителі Таїланду, Малайзії та Сінгапуру, прихопивши з собою крилатих улюбленців, збираються разом, щоб визначити найспівочішого пернатого артиста і виграти мільйон бат — близько 31 000 доларів.

12 т. 0

Аби похизуватись талантом своїх вихованців, учасники злітаються до таїландської провінції Наратхіват, де й проходить наймелодійніший конкурс в країні. Уявляю, наскільки вражаюче це видовище! А який звук!

Конкурс співочих птахів

Конкурс співочих птахів

Ці чудернацькі ліхтарі насправді розкішні бамбукові клітки з голосистими пташками «на борту». Прикрашені дорогими барвистими тканинами залізні будиночки перед конкурсом піднімають на крюки висотою три метри.

Конкурс співочих птахів

Судді оцінюють ритмічність, мелодійність та гучність пташиних голосів. Хазяїн розмовляє зі своїм пернатим підопічним, викликаючи спів у відповідь, а арбітр тим часом підраховує кількість щебетань пташки протягом 25 секунд.

Судити конкурс може не абихто. Це люди з абсолютним слухом, що розрізняють пташок за голосом і запросто визначать якість виконання пісні.

Конкурс співочих птахів

Власники пташок ставляться до конкурсу дуже серйозно. Деякі з них не лише тримають у себе пернатих улюбленців, старанно за ними доглядають і беруть участь у конкурсах, але й спеціально вирощують цілі співочі родини.

Конкурс співочих птахів

Увечері, коли змагання вже завершені, на честь чемпіона влаштовують пишне свято.

Конкурс співочих птахів

В 2014 році конкурс співочих пташок проходив 23 березня.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Конкурс співочих пташок

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.