Віртуозні шпаргалки

Віртуозні шпаргалки

Учнівській винахідливості не існує меж. Якої тільки шпаргалки не вигадає «наша людина», аби гарно написати самостійну, скласти контрольну чи іспит... а точніше списати!

36 т. 0

Герой відомого радянського кінофільму, приміром, хвацько використовувавмікрофон, вмонтований у квітку на його піджаку.

 Шпаргалкам навіть музеї будують. Один з них — в Алтайському краї — у 2012 році святкує 10 річницю. Тут міститьсяунікальна колекція шпаргалок місцевих «умільців». Одна з найдивовижніших зроблена з льодяника «чупа-чупс». Інша, не менш цікава, — це простий олівець, на якому невідомий автор зумів написати цілих десять задач із фізики.

Є тут і малюсінький блокнотик ручної роботи, старанно приклеєний до гумки. Хоча Алтайський музей шпаргалок перший у своєму роді, проте сьогодні подібні музеї існують у багатьох країнах світу.

То як же виготовити таку шпаргалку, щоб і користь принесла, і на горіхи за неї не дісталося?

Оригінальним місцем для шпаргалки є… нігті. На них можна написати основні формули та поняття, а потім покрити їх прозорим лаком. Тут, звичайно, більше виграють дівчата.

Гумки, телефони, світла підошва і навіть спина товариша — теж ідеальна площа для маленьких хитрощів. Проте останній спосіб дієвий, лише коли вчитель не полюбляє прогулюватися класом. Погодься, важко буде пояснити походження клаптика паперу на спині однокласника.

Сережки-шпаргалки.

Всі знають, що на іспити дозволяється приносити мінеральну воду. А юні винахідники ще й примудряються використати її в якості шпаргалки. Як? Дуже просто — підкладають під прозору етикетку заповітну шпаргалочку, а якщо є кольоровий принтер, роздруковують наклейку власного виробництва. Уявляєш мінеральну воду, де, замість складу теорема Піфагора чи хімічні формули? До того ж «воду», за необхідністю, можна передати другові.

Шпаргалки замінюють навіть деякі деталі калькулятора.

Для дівчат…

Для заможних.

А ось ще один доволі незвичний спосіб користування шпаргалкою.

Найстаріша у світі шпаргалка міститься у музеї імператорського коледжу храму Конфуція, Китай. Створена вона була уXIV ст.

Вчені стверджують: хоча б раз шпаргалкою користувався кожен у житті. Колись такі хитрощі вважалися неповагою до вчителя, проте зараз дедалі більше говорять про користь шпаргалок, написаних власноруч — вони, мовляв, покращують запам’ятовування інформації. Правда це чи ні, але істина одна: все-таки краще вивчити матеріал, а шпаргалки залишити на самий крайній випадок!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

36 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Віртуозні шпаргалки

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.