​Шапки-страшилки на Хелловін

​Шапки-страшилки на Хелловін

Мрієш здивувати друзів незвичайним вбранням на Хелловін? Прекрасним доповненням образу стане в'язана шапка-маска. І тепло, і страх як красиво. Іншої такої не буде ні в кого. Всі просто впадуть від захоплення та жаху!

10 т. 0

Шапка для Хелловіна

Подібних в’язаних шедеврів, мабуть, в жодному магазині не знайти. А все тому, що зроблені вони «своїми руками». Ці чудові шапки-страшилки створює дівчина на ім'я Трейсі Вайдз (Tracy Widdess) з Ванкувера, Канада. Улюблене заняття наших бабусь вона перетворила на епатажне хобі, яке сьогодні допоможе Тобі створити свій, неповторний образ до Хелловіну.

Тож якщо Ти в захваті від унікальних дивовиж, вмієш в'язати, або просто майстерно пришивати різноманітні химерні деталі одна до одної, добірка креативних шапок-страшилок для натхнення перед Хелловіном — те, що треба!

Головной убор на Хелловин своими руками

Шапки-маски на Хеллоуин

Основа всіх цих феєричних головних уборів — звичайна шапка. Немає часу в'язати вручну, залишаючи отвори для очей і т.д.? Візьми будь-яку готову шапку з довгими бортами, які підвертаються для регулювання довжини. Проріж ножицями дірки і проший їх по колу, щоб не сотались нитки.

Шапка для Хеллоуина мастер класс

Костюм на Хеллоуин

Подальше формування Твого чудовиська — це вже політ Твоєї фантазії. Приший до маски іграшкові очі, намистини, стрази, або деталі від інших в’язаних (або не в’язаних) речей, набий останні синтепоном. Загалом, фантазуй, не соромся.

Образ чудища на Хеллоуин

Як Тобі мультяшний образ Бендера?

Маска Бендера на Хеллоуин

А цей взагалі схожий на кольорового Дарта Вейдера.

Вязанная шапка для Хеллоуина

Головной убор для гуляний на Хелловин

Карнавальній костюм на Хеллоуин: шапка

Необычные шапки

Самовиражатися ніколи не пізно. То чому б не зробити це і напередодні Хелловіна? Творчого натхнення і веселого свята!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

10 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

​Шапки-страшилки на Хелловін

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.