Креативні шкільні сніданки

Креативні шкільні сніданки

Виявляється, звичайний шкільний сніданок запросто може стати справжнім витвором мистецтва. І недавно це всьому світу довела американка, талановитий дизайнер з США Хізер Сітаржевскі. Хізер почала публікувати фото своїх креативних сніданків на блозі Lunchbox Awesome, і зовсім скоро її сніданки били рекорди за кількістю переглядів.

20 т. 0

Виявляється, звичайний шкільний сніданок запросто може стати справжнім витвором мистецтва. І нещодавно це всьому світові довела американка, талановитий дизайнер із США Хізер Сітаржевські.

Турботлива мама вирішила урізноманітнити шкільні ланчі для свого сина. В інтернеті Хізер знайшла чимало цікавих ідей, завдяки яким продуктам можна надати незвичайного, оригінального вигляду. Нестримна фантазія жінки перетворила звичайну їжу на популярних анімаційних героїв — улюбленців дитячої публіки, серед яких Спанч Боб та герої Діснея.

Креативна мама одразу стала відомою далеко за межами школи сина.

Такі незвичайні сніданки для сина Хізер Сітаржевські готувала протягом усього року. «Я і уявити собі не могла, що мої ідеї стануть настільки популярними», — ділиться жінка.

Хізер почала публікувати фото власних креативних сніданків на блозі Lunchbox Awesome, і зовсім скоро її сніданки били рекорди по кількості переглядів.

Ідеї Хізер Сітаржевські нікого не залишать байдужими. Погодьтесь, не тільки дітям, але і дорослим приємно отримувати такі кулінарні шедеври.

Сподобались креативні сніданки Хізер? Тоді мерщій на кухню — створювати власні витвори мистецтва!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

20 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Креативні шкільні сніданки

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.