Машинки з суші

Машинки з суші

«Але ж не можна гратися їжею!» — зауважиш Ти і будеш цілком правий. Проте цими оригінальними шедеврами з суші гратися можна годинами — вони виготовлені з пластмаси. Хоч на перший погляд здаються справжніми, чи не так?

11 т. 0

Незвичайні скульптури складаються з невеличкої вантажівки, яка везе на своєму кузові японську їжу. Ці креативні іграшки-суші із серії «Tomica» — витвір арт-дуету із японського міста Осака під назвою Paramodel, що працює у жанрах скульптури, живопису та фотографії.

Ціна однієї суші-вантажівки — 270 доларів за фігурку. А це більше, ніж 2000 гривень!

«З’єднуючи між собою кардинально відмінні предмети і створюючи з них арт-об’єкти, ми помітили цікавий факт: деякі речі втрачають свій оригінальний масштаб і починають здаватися просто гігантськими. Та і взагалі, такі незвичайні поєднання роблять іграшку кумедною та вносять своєрідну родзинку. Цікаво було б подивитися на такі вантажівки з їжею у реальних масштабах,» — ділиться враженнями від роботи дует Paramodel.

«Tomica» — одна з найвідоміших серій іграшкових автомобілів, виготовлена компанією «Тomу» в Японії. Суші в цих оригінальних арт-об’єктах — не іграшки, але і їжею їх назвати складно, хоч і розроблені вони у суворій відповідності до справжніх продуктів. Саме такі зразки часто використовують ресторани для демонстрації своїх страв.

Творці креативних суші-вантажівок зізнаються: « Головне у нашій роботі — поєднання традиційних іграшок, якими всі гралися в дитинстві, з тими пейзажами, які малювала колись наша юна фантазія».

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Машинки з суші

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.