Головоломки для найуважніших

Головоломки для найуважніших

Друже, Ти любиш грати в розвиваючі ігри й розгадувати головоломки для дітей? Для цього потрібне логічне мислення, та інколи до правильного рішення у першу чергу приводить неабияка уважність! А Тобі притаманна ця риса? Перевірмо!

128 т. 3

1. Ліфт

Чоловік живе у квартирі на 10 поверсі. Коли вранці він іде на роботу, то спускається на перший поверх на ліфті. А ввечері підіймається тільки на 7-й поверх, а далі йде нагору східцями. Чому він так робить?

2. Два обличчя

Хлопчик і дівчинка бавилися на брудному темному горищі. Коли вони вийшли на вулицю, то у дівчинки все обличчя було сірим від пилу, а в хлопчика — залишилося чистим. Та саме хлопчик пішов умиватися. Чому?

Загадка на логику

3. Прогулянка до озера

Сашко прямує до лісового озера. Йому назустріч іде вчителька, а за нею — 25 першокласників. Вчителька взяла на допомогу практикантку, а та — свого песика. У прогулянці беруть участь ще й батьки деяких дітей: один татко і п'ять мам. Скільки ж ніг іде по дорозі до лісового озера?

4. Острів Бінарний

Визначний логік мандрував островом Бінарний. На ньому було два поселення: Лицарське і Рокоманське. Жителі першого завжди говорили правду, а жителі другого, навпаки, постійно брехали. Якось логік потрапив до одного з цих поселень, та не знав, до якого саме. Що він запитав у зустрічного мешканця, аби дізнатися, де перебуває?

5. Верблюди

Старий шейх покликав двох своїх синів і сказав, що в оазисі поблизу захований неймовірний скарб. Сини мусили вирушити на пошуки скарбу, та, за заповітом батька, отримати його мав той, чий верблюд дістанеться оазису другим. Та як же це зробити? Адже якщо кожен хотітиме відстати від іншого, брати ніколи не доїдуть до оазису. Тож чоловіки вирішили звернутися за порадою до верховного судді — кадія. Той сказав їм зійти з верблюдів, а потім прошепотів щось на вухо кожному по черзі. Після цього сини шейха посідали на верблюдів і стрімголов помчали до оазису. То що ж порадив кадій братам?

Загадка на логику

Ну як, цікаво було розгадувати такі головоломки для дітей? Потрібно було проявити велику кмітливість та уважність, чи не так? Тепер перевіряй відповіді і зізнавайся у коментарях, скільки задачок Тобі вдалося вирішити правильно ;)

Відповіді:

1. Чоловік — карлик, і через свій малий зріст може дотягнутися в кабіні ліфта тільки до кнопки 7.

2. Хлопчик подивився на брудне обличчя дівчинки і подумав, що він теж забруднився. А дівчинка, навпаки, поглянула на хлопця і, побачивши, що його обличчя чисте, була переконана, що і з нею все в порядку.

3. По дорозі до лісового озера йдуть лише дві ноги: це ноги Сашка. Усі інші йдуть назустріч хлопчику — отже, повертаються від озера.

4. Логік запитав: «Чи живете ви в цьому селищі?». Якщо він у Лицарському, то незалежно від того, хто йому зустрівся — лицарець чи рокоманець — відповідь буде «так». Житель Лицарського казатиме так, бо це правда, а гість із Рокоманського — бо це брехня. Якщо ж логік у Рокоманському, то теж неважливо, кого саме він зустріне — кожен зі своїх причин відповідатиме «ні».

5. Скарб отримає той, чий верблюд приїде другим. Кадій порадив братам помінятися верблюдами.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

128 т. 3

оцінити публікацію

Додатив замітки

Головоломки для найуважніших

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Namor-avatar

Роман Гайдей

5 так!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24-12-2016
Namor-avatar

Роман Гайдей

Павло,я відповів на 5 питань
24-02-2017
driver-avatar

Павел Воробьёв

Роман, ?
24-02-2017