Чому потрібно сміятися щодня?
Лише сімнадцять м’язів потрібно напружити, аби усміхнутися, і цілих сорок три — щоб насупитися. Тож посміхайся щодня, адже це так легко і приємно!
Десять хвилин нестримного сміху можуть замінити півгодини тренувань у спортзалі, а якщо сміятися по сімнадцять хвилин щодня, можна продовжити собі життя на рік. Ось чому коміки живуть значно довше, аніж прихильники сатири (Вчені перевірили тривалість життя акторів за період 270 років).
Завдяки сміху можливо не лише покращити здоров’я, але й непогано заробити. Чотири тисячі доларів коштує усмішка американця Тода Гордона в рекламному ролику. Маркетологи помітили, що сміх саме цього актора миттєво піднімає продажі.
До речі, офіціанти, які постійно усміхаються клієнтам, заробляють в півтора рази більше чайових, аніж ті, що мають серйозний вираз обличчя.
Якщо любиш посміятися від душі, Твоя фігура буде Тобі дуже вдячна. П’ятнадцять хвилин сміху спалюють стільки калорій, скільки додається в організм з плиткою шоколаду середнього розміру.
Мрієш стати космонавтом? Тренуй почуття гумору! Виявляється, існує спеціальна комісія, яка визначає, чи вміє претендент на цю посаду жартувати. Звичайно, а що ж іще залишається робити у космосі?
Ти, мабуть, і не замислювався, проте всередині Твого тіла вирують справжні пристрасті. Тільки уяви собі: коли Ти смієшся, повітря виштовхується з легенів зі швидкістю 100 км/год.
А де ж у світі найбільше люблять посміятися? Виявляється, люди з найкращим почуттям гумору мешкають на Кубі та у Бразилії. А найбільш похмурі — жителі Скандинавських країн.
Доведено: веселих, життєрадісних людей на 40 % менше вражають хвороби серця, аніж похмурих та дратівливих.
Сміх буває веселим та сумним, іронічним та щирим, добрим і отруйним, багатозначним і без причини, безсоромним і сором’язливим, гордим і задушевним, нахабним і боязким. Експерти сміху визначили 400 видів сміху. А які з них відомі Тобі?
Наука про вплив сміху на організм людини — це сміхотерапія. Засновник її — американський психолог Норман Казинс, що увійшов в історію як «людина, яка розсмішила смерть». І не даремне…
Тяжко захворівши, втративши здатність ходити і усіляку надію на одужання, вчений з лікарні переселився у місцевий готель, і став щоденно дивитися комедії. Просміявшись кілька днів поспіль, чоловік помітив, що його біль згас. Результати аналізів ставали дедалі кращими. Пройшло кілька років — і Норман відновив здатність рухатися, повернувся на роботу і почав грати на роялі. Ось вона — чудодійна сила сміхотерапії!
Як говорив Барон Мюнхаузен: «Серйозне обличчя — це ще не ознака розуму. Найбільші дурниці на Землі вчинялися саме з таким виразом обличчя». Тож не забувай усміхатися щодня, будь розумничкою, і нехай щастить!
Чому потрібно сміятися щодня?
Щоб залишити коментар авторизуйтесь
Коментарі: