Найкрасивіші ялинки світу

Найкрасивіші ялинки світу

На Новий рік у багатьох країнах світу встановлюють головні ялинки — вони як завжди височенні, стрункі і яскраві. Спеціально для тебе я підготував цю невеличку добірку зелених красунь, аби Ти теж помилувався ними. Зустрічай найкращі ялинки 2012!

15 т. 0


Ріо-де-Жанейро

Найбільшою ялинкою визнали зелену красуню в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Її висота сягає 85 метрів, тому для того, аби прикрасити це новорічне диво, знадобилося 100 кілометрів святкових гірлянд! Про те, що в Бразиліїї прикрасили ялинку, стало відомо навіть у космосі! Так-так, цю новорічну красуню можна було побачити навіть звідти.

Найкрасивіші ялинки світу

Нью-Йорк

Одна з найбільш пишних зелених красунь опинилася у Нью-Йорку (США). Ялинка важила аж цілих 10 тонн. Вона була висока та струнка, як і бразильська, проте трохи нижча — її висота становила 23 метри. Верхівку святкового дерева вінчала величезна зірка, прикрашена коштовними кристалами.

Найкрасивіші ялинки світу

Ватикан

А от наступна ялинка — наймиліша для мене, оскільки вона так само, як і я, народилася в Україні! Так-так, саме українська красуня розташувалася в центрі Ватикану. Висота нашої зеленої співгромадянки 30 метрів, а вага 4 тонни. Цікаво, що і для прикрашання ялинки використали новорічні іграшки, які розписали художники Києва, Яворова та Львова.

Найкрасивіші ялинки світу

Мурано

Дуже оригінальну ялинку було встановлено в італійському місті Мурано. Вона повністю скляна і виготовлена за спеціальною технологією, секрет якої відомий лише майстрам-склодувам. Вона невисока порівняно із вищезгаданими новорічними деревами, проте красою не поступається — струнка, грайлива, вона — втілення новорічної символіки.

Найкрасивіші ялинки світу

Гіббіо

Інша незвичайна новорічна ялинка оселилася в італійському місті Гіббіо. Її особливість, по-перше, у тому, що складається вона суцільно із новорічних вогників (різноманітних за кольором, формою та розміром), а, по-друге, — розташована вона горизонтально з нахилом на одному з пагорбів. Святкові ліхтарики ніби вималювали її на поверхні землі. Таким чином мешканці міста вирішили зберегти хоч одну ялинку від вирубування. Отакої! І цікаво, і корисно:-)

Найкрасивіші ялинки світу

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найкрасивіші ялинки світу

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.