Хіт-парад дивовижних рослин світу

Хіт-парад дивовижних рослин світу

Сучасний світ, здавалося б, уже нічим нас не може здивувати. А тим більше, що ж таке вражаюче, дивовижне та незвичайне...

22 т. 0

Що Ти знаєш про «капустяне дерево», дерево, що дає молоко, або «квітку сміху»?

Давай, все по-порядку. Пропоную Тобі ознайомитися з хіт-парадом найдивовижніших рослин нашої планети. Правда, усі вони ростуть далеко за межами України, тобто на власні очі ми навряд чи зможемо їх побачити. Але все може бути. І так, розпочинаємо наш зворотній відлік.

10 місце
Тут поважно розташувалося дерево, що відоме як «молочна соска». Таку назву воно отримало недаремно. Достатньо проколоти стовбур дерева кінчиком ножа — і з нього потече рослинне «молоко». Його так само можна вживати в їжу, але попередньо розбавити водою і довести до кипіння.

Молочное дерево

9 місце
«Капустяне дерево». Уявляєте, є навіть таке! Воно поважно розташувалося і непогано прижилося на території Нової Зеландії.

Капустное дерево

8 місце
Це місце займає «шпинатне» дерево. Знаходиться воно в Полінезії. Говорять, що листя цього дерева їстівне.

7 місце
Тут розташувалася рослина, відома тим, що з неї роблять мочалки. Це — гарбуз-люффа. Його плоди іноді сягають 180 сантиметрів.

Арбуз-люффа

6 місце
Назви рослин бувають досить різноманітні, а часом і досить смішні. Наприклад, «посудна горлянка». Рослина має настільки різні за формою плоду, що з них можна формувати цілі сервізи. Мабуть, діти дуже полюбляють гратися ними.

Посудная горлянка

5 місце
На острові Нова Гвінея росте трава путянг. Дякуючи їй, місцевим жителям, папуасам, непотрібно купувати леза, аби голитися. Адже листя цієї трави настільки гостре, що воно ідеально його замінить.

4 місце
На цю сходинку потрапив баобаб, що росте в північній Австралії. Його стовбур, як правило, досить порожнистий. Траплялися випадки, коли стовбур баобаба використовували в якості міської в'язниці або автобусної зупинки, де могло поміститися до 30 людей.

Баобаб Баобаб

3 місце
Дерево кеппел, мабуть, найароматніше в усьому світі. Його плоди надзвичайно запашні. Правда чи ні, але, кажуть, що, скуштувавши їх, людина сама починає пахнути фіалками.

Дерево кеппел

Дерево кеппел

2 місце
Ось і наблизилися ми майже до вершини нашого хіт-параду. На 2-му місці розташувалося дерево флоріфундія. В чому ж його секрет? Дерево здатне навіювати на людину сонливість. Ось чому жителям Центральної Америки снодійні засоби не потрібні.

Флорифундия

1 місце
«Квітка сміху» росте на Аравійському півострові, а також в Південно-Західній Азії. Вона має маленьке насіннячко, що нібито викликає у людини безпричинний сміх на короткий час, після чого людина засинає. Цю рослину використовують у медицині.

Цветок смеха

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

22 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Хіт-парад дивовижних рослин світу

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.