Перші кроки до здорового способу життя

Перші кроки до здорового способу життя

Здоров'я — така річ, про яку не замислюєшся, поки вона є. Але проблема в тому, що не думати про нього дуже небезпечно. Адже дбати про стан свого організму треба щодня. Тож сьогодні я розповім Тобі про те, як зробити свій спосіб життя здоровим!

19 т. 0

Кажуть, без здоров'я немає щастя, проте правда і в протилежному: коли ми щасливі, це покращує наш фізичний стан. Так вважає науковець Лаура Кубзанські, яка протягом цілих 20 років досліджувала вплив емоцій на здоров'я людини. Вона довела, що певні особисті риси (як вроджені, так і набуті у процесі життя) допомагають уникнути серцево-судинних хвороб, а також діабету і депресії. Що ж це за риси?

  • Відчуття ентузіазму.
  • Оптимізм.
  • Підтримка сім'ї та друзів.
  • Здатність уникати стресових ситуацій або успішно їх долати.
  • Вибір здорового способу життя.

Що ж, тепер Ти бачиш, над чим потрібно попрацювати, аби не хворіти!

Здоров'я і щастя

А зараз поговорімо про те, що ж іще, окрім психологічної гармонії, зміцнює наше здоров'я.

Правильне харчування. Французька письменниця Мірей Гільяно радить тим, хто хоче покращити свій раціон, у перші кілька тижнів вести щоденник. Туди треба детально записувати все, що Ти їси протягом дня. Потім потрібно проаналізувати свої записи: по-перше — виділити у них «шкідників» (це некорисна їжа, яку Ти вживаєш надто часто), по-друге — подивитися, чого не вистачає у Твоєму раціоні (нерідко до цієї категорії потрапляють овочі та фрукти). Ну, а тепер — до праці: додай до свого меню побільше вітамінів і простої води, а «шкідників» (чіпси, гамбургери, газовані солодкі напої, тістечка з кремом) їж тільки за особливої нагоди!

Здорове харчування

Рух. Побільше активності — якщо не маєш часу на спортзал чи фізичні вправи, багато ходи пішки. Якщо Ти проводиш значну частину дня за навчанням — обери рухливі, а не сидячі, види відпочинку. Так Ти відчуватимеш значно більше енергії й бадьорості.

Здоровий спосіб життя. Рух

Режим. Ні, це не означає, що увесь день у Тебе має бути розписаний похвилинно. Проте деякі речі варто завжди робити в один і той самий час. Ці речі — їжа і сон. Не лягай спати за північ — так Ти набагато краще відпочинеш. І ніколи не пропускай сніданок, бо це — найголовніший прийом їжі, який запускає у Твоєму організмі всі необхідні для здоров'я процеси.

Здоровий сон

Як бачиш, найперші кроки до здорового способу життя дуже прості. Почни виконувати ці рекомендації вже сьогодні!

Здоровий спосіб життя

Теги: Здоров'я
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

19 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Перші кроки до здорового способу життя

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.