Як малювати козака крок за кроком

Малюємо мужнього козака

Українські козаки — унікальне «явище» в світовій історії, аналогів якого не знала жодна з країн планети. Це своєрідний клас людей, які втікали від панів та об’єднувалися в групи задля захисту рідних кордонів від зовнішніх ворогів. Бажаєш навчитися малювати цих відважних, сміливих воїнів?

144 т. 0

Волелюбність, жвава вдача, гострий розум та винахідливість у бою — ось що виділяло гордих українських вояків з-поміж інших армій світу і змушує захоплюватись ними не один десяток поколінь. Сьогодні я розповім Тобі, як намалювати козака. Такий малюнок стане чудовою окрасою Твоєї кімнати, або крутим подарунком до свята, тим більше, що не за горами День Незалежності України .

Як намалювати козака поетапно

Як Тобі ідея намалювати Тараса Бульбу? Якщо Ти не проти, починаємо!

Як малювати козака крок за кроком

1. Уяви, що Ти зображаєш сірникового чоловічка та намалюй ескіз козака, так, як показано на малюнку.

Як малювати козака крок за кроком - етап 1

2. Плавними лініями, легенько натискаючи на олівець, обведи контури тіла козака.

Як малювати козака крок за кроком - етап 2

3. Зітри зайві лінії гумкою. Намалюй козакові одяг, ціпок та меч.

Як малювати козака крок за кроком - етап 3

4. Намалюй зброю, чітко промалюй деталі в районі пояса. Берися за малювання обличчя, та не забудь про особливості зовнішності. Який же козак без вус та оселедця?

Як малювати козака крок за кроком - етап 4

5. Легкими рухами олівця додай складки на одязі. Затушуй або заштрихуй місця, де потрібно відобразити тінь.

Як малювати козака крок за кроком - етап 5

Бравий козак готовий до бою!

Як намалювати козака легко та швидко, підкаже наступне відео. Смішне обличчя вмить розвеселить і подарує гарний настрій Твоїм друзям.

Якщо для Тебе попередній відеоролик — надто простий, і Ти хочеш намалювати войовничого козака з розкішним козацьким чубом, люлькою та шаблею , дивись наступний майстер-клас. Безліч деталей, досконалість форм і тіней, вогняний погляд і потужна сила в жилавих руках — надзвичайно красивий малюнок вийшов у художника. Спробуємо повторити?

А якщо Тобі потрібно створити малюнок хороброго козака, який вступає в бій, і Ти не проти послухати чудову пісню про козаків, та ще й дізнатися про цих доблесних воїнів багато цікавого і захоплюючого, пропоную переглянути наступний відеоролик. Заодно і реферат з історії напишеш :) Неперевершена робота! Ось де без сумніву можна стверджувати — справжній художній шедевр...

Сподіваюсь, Тобі сподобався цей майстер-клас, і тепер Ти з легкістю зможеш намалювати легендарних захисників нашої рідної держави — козаків — та передати малюнки тим, хто нині захищає її незалежність.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

144 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як малювати козака крок за кроком

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.