Цікаві ідеї для плетіння фенечок

Плетемо яскраві браслети-фенечки

Фенечки з ниток — це популярні та водночас вишукані прикраси. Існують різні техніки плетіння, також ці оригінальні браслети можна виконати з найрізноманітніших матеріалів. Не бійся експериментів, і результат обов'язково Тебе порадує.

24 т. 0

Як плести фенечки: способи плетіння та цікаві ідеї

Браслети-фенечки колись мали особливе значення. За кольором і особливостями плетіння можна було дізнатися і вік людини, і стиль життя, і смаки. Зараз вони популярні як стильні та оригінальні прикраси. Зробити їх своїми руками зовсім нескладно. Знадобитися лише терпіння, уміння в'язати основні вузли та матеріали.

Як плести фенечки: способи плетіння та цікаві ідеї

Матеріали для плетіння браслетів

Перш ніж ставити питання, як плести фенечки, потрібно визначитися, із чого Ти будеш їх плести. Варіантів кілька.

Фенечки з муліне. Фенічки з ниток муліне можна зустріти найчастіше. Саме з них виготовляють знамениті на весь світ браслети дружби. Ці нитки легко придбати в будь-якому магазині товарів для рукоділля. Проте їхня якість відрізняється у різних виробників.

Браслети з ниток «Ірис». Ці нитки продаються великими мотками, вони бувають різної товщини, і коштують навіть дешевше, ніж муліне. Прикраси з них виходять дуже гарними.

Із пряжі. Звичайна пряжа не дуже підходить для плетіння браслетів, але спробувати можна. Вона знадобиться, якщо необхідна прикраса, яка повинна мати грубуватий вигляд.

Прості нитки. Плести з них можна, але для початку доведеться з'єднати шість ниток в одну.

Із атласних стрічок або шкіряних шнурків. Це особливі браслети, їх можна робити об'ємними. У першому випадку вони будуть виглядати дуже ніжно, у другому — стильно і навіть агресивно.

Способи плетіння

Якщо Ти лише починаєш знайомитися з цим видом рукоділля, раджу освоїти косе плетіння фенечок із ниток. Навчитися йому можна досить швидко. Важливо міцно закріпити нитки і не поспішати, а уважно стежити за послідовністю кольорів. Для цього потрібно завжди тримати перед очима схеми фенечок з ниток. Пропоную нескладний та оригінальний варіант у цій техніці.

Як плести фенечки: способи плетіння та цікаві ідеї

Освоївши косе плетіння, можна переходити до прямого. Якщо трохи попрактикуватися, це зовсім нескладно, зате можливостей для втілення різних ідей значно більше. Тим паче, в інтернеті можна знайти масу конструкторів, які допоможуть зробити схему фенечки з муліне для будь-якого напису чи картинки. Це означає, що Ти зможеш зробити собі фенечку не лише з ім'ям, але й з різними фразами. До Дня народження друга можна сплести браслет з емблемою його улюбленої команди, героєм мультфільму, логотипом марки авто, про яке він мріє і т.д.

Як плести фенечки: способи плетіння та цікаві ідеї

Як плести фенечки: способи плетіння та цікаві ідеї

Незвичайні фенечки зі стрічок

Щоб сплести оригінальний круглий браслет, Тобі знадобляться дві атласні стрічки різних кольорів (по 2,5 м, або можна взяти чотири стрічки по 1,2 м).

Стрічки потрібно скласти навхрест і добре закріпити шпилькою. Узяти кінець стрічки, яка лежить вертикально, і покласти його зліва від іншої стрічки. Узяти лівий кінець стрічки № 2, завести його праворуч, щоб він опинився за обома частинами стрічки № 1.

Потім праву частину стрічки № 1 направити вгору, над стрічкою № 2. А верхня частина стрічки № 2 повертається назад і заводиться під верхню частину стрічки № 1. Одержаний вузлик потрібно затягувати туго, завдяки цьому фенечка не втратить форму.

Вузлики слід в'язати до тих пір, доки не отримаєш браслет потрібної довжини. Цей варіант плетіння забере чимало часу, зате аксесуар вийде дуже красивим.

Як плести фенечки: способи плетіння та цікаві ідеї

Завершивши роботу над фенечкою з будь-якого матеріалу, можна її прикрасити. Зараз нескладно придбати спеціальні застібки, з якими носити браслет набагато зручніше. Але можна просто залишити на кінцях шнурки, або заплести з них косички і зав'язати на вузол. Цей варіант вважається більш традиційним. Кінці можна прикрасити намистинками, монетами і навіть маленькими помпончиками з ниток.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

24 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Цікаві ідеї для плетіння фенечок

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.