Як оригінально прикрасити ялинку

Як оригінально прикрасити ялинку

Ось кілька класнючих ідей, як зробити Твою ялинку оригінальною.

18 т. 1

Якщо цьогоріч Тобі хочеться прикрасити ялинку якось незвичайно, але свої ідеї ніяк не можеш зібрати до купи — спробую Тобі в цьому допомогти. Ось кілька класнючих ідей, як зробити Твою ялинку оригінальною.

Смачна ялинка

Как оригинально украсить елку

Ця ідея прийдеться до душі всім ласунам: звичайну ялинку прикрась цукерками, смачним печивом, льодяниками, бубликами. Головне втриматися і не з'їсти ялинкові прикраси ще до того, як Ти розмістиш їх на зеленій красуні.

Снігова королева

Как оригинально украсить елку

Це дуже простий, але водночас гарний спосіб прикрасити ялинку. Візьми упаковку ватних кульок і нанижи їх на ниточку — у результаті вийде засніжене дерево при кімнатній температурі. Якщо в Тебе є білі вовняні нитки, можеш обмотати ними зелену красуню по спіралі, і вона стане ще вродливішою.

Ялинка з паперовими прикрасами

Как оригинально украсить елку

Якщо ти дуже любиш займатися аплікацією, ця ідея тобі сподобається. Можеш прикрасити ялинку вирізаними з кольорового паперу фігурками — виглядатиме дуже весело.

Фруктово-овочева ялинка

Как оригинально украсить елку

Чи є в Тебе вдома вдосталь свіжих фруктів та овочів? Прикрашаючи новорічне дерево, сміливо можеш використовувати і їх. Як? Просто за допомогою ниточок або стрічок вішай на ялинку горіхи, яблука, кольорові картоплинки тощо.

Учнівська ялинка

Как оригинально украсить елку

Якщо Ти вирішив розташувати маленьку ялинку на своєму робочому столі, а іграшки вже закінчилися — не сумуй. Сміливо використовуй усе своє шкільне приладдя: олівці, фломастери, лінійки, кольорові папірчики тощо. Повір, Твоїм шкільним друзям дуже це сподобається, коли вони завітають до Тебе в гості.

Заквітчана ялинка

Как оригинально украсить елку

Дуже любиш квіти? Тобі не вистачає їх взимку? Не біда. Ти можеш порадувати себе та своїх близьких за допомогою штучних. Використовуй готові або виготовляй квіточки із тканини, паперу, ниточок і прикрашай ними ялинку, тоді зимова красуня нагадає тобі про тепле літечко.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

18 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як оригінально прикрасити ялинку

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

04042005-avatar

Дарія Биченко

Дуже гарно!!!
08-03-2018