Ігор

​Ігор

Ім’я Ігор у перекладі зі староскандинавської мови означає войовничий, захисник. Не даремне ж хлопчики з цим іменем такі рухливі та горді і часто серйозно займаються спортом.

13 т. 0

Невгамовний активіст і веселун, Ігор ставить собі високі цілі та йде до них напролом. Нізащо не проситиме чужої підтримки, всього у житті прагне досягнути сам.

Ігор Обухівський фітнес-тренер

Ігор Обухівський (український фітнес-тренер)

Ігорі старанні в навчанні, проте вважають урок занадто довгим аби спокійно всидіти на ньому до кінця. Легко освоюються у новій компанії та сходяться з людьми. Однак їм нічого не коштує, за потреби, так само стрімко обірвати стосунки.

Коли Ігор у доброму гуморі, кращого співрозмовника не знайти. Проте часто друзі вважають Ігоря занадто самовпевненим та зухвалим. Хлопець не прислухається до порад і думок інших, керується лише власним розумом.

Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк (український телеведучий, продюсер, шоумен)

Ігори часто обирають професії лікаря, юриста, громадського діяча, вчителя, дипломата. Ніколи не зупиняються на досягнутому, тож нерідко стають хорошими вченими, або спортсменами.

Хоч сам Ігор дуже вразливий, іншим хлопець нізащо не пробачить слабкості. Будь-яке падіння або невдачу сприймає як трамплін для майбутнього стрибка. «Після чорної смуги в житті неодмінно настане біла,» — впевнений Ігор.

Ігор Грохоцький

Ігор Грохоцький (переможець українського вокального проекту «Голос країни. Перезавантаження»)

Ігор швидко закохується і прагне бути головним у стосунках. Та будувати міцний союз власнику імені заважають ревнощі. Швидко приймає рішення і завжди виходить сухим із води. По життю воліє відчувати себе переможцем.

Завдяки блискавичній пам’яті цей дотепник розкаже в деталях анекдот, який читав ще в першому класі. І всі звичайно ж будуть у захваті. От чому з Ігорів нерідко виходять першокласні актори.

День Ангела Ігорі святкують 18 червня та 2 жовтня.

Ігор Петренко / Игорь Петренко

Ігор Петренко (російський театральний і кіноактор)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Ігор

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.