Три богатирі на екранах

Три богатирі на екранах

Привіт! Як настрій у переддень Новорічного свята? Вже вигадав бажання, яке загадаєш під бій курантів? Завтра на всіх нас чекають новорічні дива, а чим же знаменитий сьогоднішній день? Давай дізнаємось.

12 т. 0

Рівно 3 роки тому, 30 грудня 2010-го, на екрани вийшов сенсаційний мультфільм студії «Мельница» «Три богатирі та Шамаханська цариця», що став улюбленим для мільйонів дітей та дорослих. І чому я такий упевнений, що Ти теж із задоволенням його дивився?)

Це четверта частина анімаційного циклу про відважних богатирів — мужніх захисників Київської Русі. До цього юні глядачики змогли насолодитися історіями про «Альошу Поповича і Тугарина Змія», «Добриню Нікітіча і Змія Горинича» та «Іллю Муромця і Солов’я-Розбійника».

Кумедна історія «Три богатирі та Шамаханська цариця» розповідає про головних героїв трьох цих казок, що зібралися в одному мультфільмі, аби захищати Батьківщину від недругів. Тримайтеся, вороги-супостати!)

Бюджет фільму склав 3 мільйони доларів.

Незважаючи на сенсаційний успіх мультфільмів, творці все ж допустили помилку в часі.

У першій історії на золоті, яке вкрав Тугарин-Змій, написаний рік його виплавки — 1234-й, а в четвертому мультфільмі Юлій говорить князю, що літера «Х» на книзі означає століття, в якому вони живуть. Хоча події відбуваються через місяць після пригод з Тугарином-Змієм.

Князь: Что за поколение Хэ? Почему Хэ?

Юлій: Потому что в 10-м веке живем. Видать, только что поступило… Ну пока я это, инвентаризацию делал…

Цікаво, що текст пісні «За горами, за лесами» вигадали не автори фільму. Ці рядки згадуються в казці Володимира Івановича Даля «Казка про Івана Молодого сержанта Відважну голову без роду, без племені, спроста без прізвиська»

Теги: Персонажі
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Три богатирі на екранах

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.