​Як розіграти друга? Смішні розіграші на 1 квітня

​Як розіграти друга? Смішні розіграші на 1 квітня

Веселі розіграші у День сміху — місяць приємних спогадів для всього класу. Хапай смішні ідеї від Пустунчика і мерщій готувати жарти для друзів та однокласників.

9 659 0

Як довести друзям, що з тобою не доведеться сумувати, і заодно підняти настрій усім навколо? Розповідаю!

Намалюй орла!

Класика жанру! Поклич друга і скажи йому: «Б’ємося об заклад, що я за одну секунду намалюю орла?» Коли парі укладено, а секундомір увімкнено, швиденько малюй овал, він же — яйце. Коли друг запитає: «А де орел?» — ти розважливо скажеш: «Зачекай, коли пташка вилупиться!»

Блискучий розіграш

Щоб розіграти друга або вчителя, 1 квітня тобі доведеться прийти до школи раніше. Постав на класну шафу барвисту коробку з помітним написом, який приверне увагу вчителя чи однокласника. Важливо: коробка повинна не мати дна і бути наповненою конфетті чи іншими яскравими папірцями. Другу інстинктивно захочеться зняти коробку, і його вмить обсипле блискітками.

Блискуче вітання з 1 квітня, чи не так?

Увага! Перед тим, як влаштувати розіграш, запасися парочкою віників. Вони точно стануть у пригоді для прибирання класу :)

Розіграш із телефоном

Найпростіший розіграш, який не потребує попередньої підготовки, — жарт із телефоном. Якщо твій друг любить тримати мобільний на видному місці (на парті, наприклад), попроси однокласників відволікти його увагу, а сам швиденько приклей телефон двостороннім скотчем до столу.

Маленька підказка! Краще приклеювати телефон до парти, якщо на ньому є захисний чохол, — аби не зіпсувати дисплей чи покриття. Використовуй не суцільну смужку двостороннього скотчу, а лише 2 невеличких клаптики.

Розіграш на 1 квітня у школі

Шкільні розіграші залишаються в пам’яті на все життя. Але якщо жартувати, то так, щоб було смішно всім і нікому не образливо. Пропоную пожартувати над однокласниками чи друзями з інших класів, що їх викликає директор. Говори чітко і впевнено. Директор, звісно, дуже здивується, що до нього один за одним заходитимуть учні з питанням: «Викликали?»

Пам’ятай! Директор, класний керівник або завуч мають бути люди з почуттям гумору або хоча б у настрої — інакше можна отримати на горіхи.

Печиво з секретом. Як пожартувати над однокласниками?

А цей розіграш — для сміливих і завзятих, адже потребує попередньої підготовки і достатньо «небезпечний»: жартувати доведеться над усіма однокласниками одразу. Приготуй вдома печиво з зубною пастою замість крему. Увага: паста має бути білою, без домішок, і, бажано, дитячою. Нумо пригощати друзів!)

Порада від Пустунчика! Якщо хочеш, аби друзі швидко тобі пробачили, одразу після розіграшу витягуй з портфеля справжнє печиво, — тоді твій невинний жарт вмить забудеться. Не дарма ж кажуть: ситий означає задоволений.

Лети, немов блискавка!

Підійди до друга й побийся з ним об заклад (на морозиво, наприклад), що він не зможе пробігти за хвилину певну коротеньку дистанцію. Зберіть глядачів і починайте забіг. Час фіксуйте за допомогою секундоміра. Ясна річ, жертва розіграшу пробіжить вказану дистанцію швидше і вимагатиме нагороди. Але ти спокійно відповіси: «Ми ж домовлялися, що ти за хвилину пробіжиш, а ти пробіг швидше. Отже, ти програв!»

SMS-розіграші. Як розіграти друга, не виходячи з дому?

Навіть сидячи вдома, можна вдало пожартувати над друзями і посміятися від душі. Все, що знадобиться: мобільний телефон і твоя фантазія. Круто, якщо друг не знатиме номера, з якого ти писатимеш SMS (попроси телефон у сестри або мами, попередь про свою мету). Якщо поки нічого не спадає на думку, тримай кілька ідей від Пустунчика.

  • З вашого рахунку знято 100 грн на озеленення Місяця. Дякуємо за допомогу, Лунатики.
  • Увага! На вашому телефоні виявлено вірус, який можна ліквідувати, вгадавши, хто надіслав це SMS і відправивши йому будь-який SMS-прикол. Інакше ваш телефон помре від нудьги.
  • Марокканські таргани вимирають! З вашого рахунку було знято 10 $ на дослідні роботи! Дякуємо!
  • Швидко бери 2 каністри з бензином і жени на (будь-яке відоме вам місце), не можу злетіти. (Твій підпис).
  • Нічого не натискай! Це — вірус. Телефон заблокований телефон заблокований телефон заблокований… # @!% $ & * @? №… ХА-ХА-ХА! Занервував?
  • Увага! Ваш телефон самознищиться через 30 секунд! Швидко киньте його в урну або в сусіда по парті.

Читай також:

Теги: Позитив
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 659 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

​Як розіграти друга? Смішні розіграші на 1 квітня

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.